Dėl įdarbinto šuns policija tyrimo nepradėjo(16)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-06-26 13:35

Nuotrauka iš Tomo Kesarausko feisbuko profilio 

Žygaičių seniūnijoje Trumpininkų kaime laukuose rastas prie būdos grandine pririštas šuo. Šunį pastebėjusi gyvūnus mylinti pora iš miesto apie tai pranešė policijai. Policijos pareigūnai greitai sureagavo, tačiau nuvykę į įvykio vietą neužfiksavo šuns kankinimo atvejo.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus specialistė Kristina Eskienė, šunį laukuose pamatė pro šalį važiavę tauragiškiai. Iš pradžių žmonės pagalvojo, kad ten vilkas, tačiau sustoję suprato, kad šuo.

Apie laukuose paliktą keturkojį jį radęs Tomas Keserauskas pranešė policijai. Atvykę pareigūnai rado prie medinės dėžės, atstojančios būdą, grandine pririštą šunį. Šalia buvo dubenėlis vandens ir tuščias indas ėdalui.

Anot komisariato atstovės K.Eskienės, įvykio vietoje buvusi patrulė jai pasakojo, kad netruko išaiškinti, kam priklauso sklypas ir kas yra šuns šeimininkas. Šis paaiškino, kad šunį su būda lauke neseniai pririšo šernams nuginti, kad šie neknistų bulvių. Esą savo šunį, kuris daug metų jų šeimoje gyvena, ūkininkas prižiūri, kas kelias valandas pas keturkojį į lauką nuvažiuoja vaikai. Tai pareigūnams paliudijo ir aplinkiniai gyventojai. Gyvūnų mylėtojams iš miesto akį rėžė, kad šuns gauruose – sąvėlos. Šuns šeimininkas policininkams paaiškino, kad šuo senas, jam jau 14 metų, todėl jis ir atrodo neišvaizdžiai. O jei žmonėms tai kliūva, jis galįs dieną jo čia nelaikyti, tik atvežti nakčiai.

Tauragės policijos pareigūnai ikiteisminio tyrimo nepradėjo, nes patikėjo, kad šunimi rūpinamasi.

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras