Tokio vairuotojo dar nematė: „įpūtė“ 4,53 promilės(5)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-04-18 12:46

Daivos Žebelienės nuotrauka

Policija praneša apie du pastarosiomis dienomis sulaikytus girtus vairuotojus. Tyrimų rezultatai stulbina – netoli Pagėgių sustabdytam vairuotojui nustatytas beveik 5 promilių girtumas.  

Balandžio 15-osios vakarą, 19.15 val., Tauragės policijos komisariato patruliai tarnybiniu automobiliu Pagėgių savivaldybės teritorijoje sustabdė automobilį „Seat Alhambra“, kurį vairavo vairuotojo pažymėjimo neturintis 35-erių metų vyras. Alkoholio matuokliu jam nustatytas 4,53 prom. girtumas. Jis nugabentas į Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centrą. Vyras buvo sulaikytas. Jo vairuotas automobilis nuvežtas saugojimui į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Velykų vakarą, apie 20 val., policijai pranešta, kad Antegluonio kaimo kelyje, netoli Lomių, į pakelės griovį įvažiavo ir apvirto automobilis „Subaru Legacy“. Policijos pareigūnams nuvykus į avarijos vietą ir patikrinus vairuotojo girtumą, alkotesteris parodė 2,97 promilės neblaivumo laipsnį. Vairuotojas nugabentas į Tauragės ligoninės Priėmimo skyrių medicininei apžiūrai ir kraujo paėmimui. Iš ligoninės girtam vairuotojui teko vykti tiesiai į areštinę. Dėl vairavimo girtam jam bus taikoma baudžiamoji atsakomybė.

Abiem atvejais girtiems vairuotojams gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras