Šventinį savaitgalį – smurtas ir mirtis(1)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-04-18 07:35

"Tauragės kurjerio" archyvo nuotrauka

Policijos departamentas praneša apie tris ypatingus šventinio savaitgalio įvykius Tauragės rajone. Pareigūnai ieško žmogų peiliu sužalojusio vyro.

Penktadienio, balandžio 14-osios, pavakarę, 17.45 val., į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 34-erių moteris, kuri pareiškė, kad balandžio 13 d., apie 20 val., Tauragėje, M.Mažvydo g., jos vienuolikmetį sūnų sumušė 12 metų berniukas, o tą patį vakarą, apie 21 val., Tauragėje, M.Mažvydo g., namo laiptinėje, jo 37-erių metų motina sugriebusi sūnui už rankos jį tampė, taip sukeldama fizinį skausmą. Dėl smurto prieš vaiką pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šeštadienio rytą, apie 5 val., į Tauragės ligoninę iš Tauragės Žuvinto g. namo atvežtas ir dėl galvos sužalojimo į Klaipėdos ligoninę pervežtas 55-erių metų vyras. Balandžio 16 d., 17.45 val., ligoninėje vyras mirė. Aplinkybės tikslinamos.

Antrąją Velykų dieną, nenustatytu laiku, Tauragės r. Meškų k. vyras peiliu sužalojo kitą vyrą (g. 1970 m.), kuris dėl pjautinės žaizdos nugaroje gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis ieškomas.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras