Motina įtariama sūnaus sumušimu, vaikas paimtas iš šeimos (0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-04-20 09:39

„Šaltinėlio“ vaikų globos namai. Daivos Žebelienės nuotrauka

Tauragės socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja, dirbanti su socialinės rizikos šeimomis, policiją informavo apie galimą smurto atvejį prieš mažametį.

Pirminiais duomenimis, antradienio vakarą, apie 22 val., Tauragėje, savo namuose 27-erių metų moteris, įtariama, sudavė savo aštuonmečiam sūnui, sukeldama jam fizinį skausmą. Gavę pranešimą policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo mažamečiui. 

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės socialinių paslaugų centro direktorės pavaduotoja socialiniams reikalams Jovita Petkienė, apie smurtą prieš vaiką socialinės darbuotojos lankomoje šeimoje juos informavo mokymo įstaiga.

Savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojai vaiką paėmė iš šeimos. Jis laikinai apgyvendintas vaikų globos namuose.

Tauragės policija šiandien pranešė, kad tiria ir galimą išžaginimo atvejį. Vakar trisdešimtmetė moteris pranešė, kad naktį, apie 3 valandą, namuose ją išžagino ir grasino nužudyti taip pat 30 metų, sugyventinis. Vyras sulaikytas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras