Pavogtą ir išardytą automobilį pareigūnai surado Gaurės seniūnijoje (9) 

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-02-22 13:47

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato archyvo nuotrauka

Savaitgalį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai operatyviai išaiškino automobilio vagystę ir sulaikė 4 įtariamuosius. 

Šeštadienio rytą, apie 9 val., policija iš 52 metų moters gavo pranešimą, kad iš kiemo Šilalėje, Žemaitės gatvėje, buvo pavogtas jos automobilis „Toyota Corolla Verso“. Pareigūnai, pasitelkdami gausias pajėgas, nedelsdami pradėjo tyrimą. Naudodamasi kriminalinės žvalgybos duomenimis ir atlikdama intensyvius ikiteisminio tyrimo veiksmus, policija nustatė 4 įtariamuosius, kurie galimai įvykdė minėtą nusikalstamą veiką. Sekmadienį, apie 16 val., pareigūnai jau turėjo duomenų apie galimą transporto priemonės buvimo vietą. Jie atliko 4 kratas ir sulaikė 4 policijai žinomus asmenis, kurių trys tauragiškiai ir vienas Pagėgių savivaldybės gyventojas. Tą pačią dieną, apie 18 val., pareigūnai aptiko ir ieškotą automobilį. Ardoma transporto priemonė rasta Gaurės seniūnijoje (Tauragės r.)

Iš karto po įvykio policijos pareigūnai įtariamuosius sulaikė. Dviem 29-erių, 25-erių ir 36-erių metų vyrams pareikšti įtarimai dėl vagystės. Jiems gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki 6 metų.

Policijos turimais duomenimis, asmenys galimai planavo ir daugiau panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų, tačiau operatyviai išaiškinę šią vagystę, pareigūnai užkirto kelią įtariamiesiems vykdyti kitus nusikaltimus. 

 

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras