Ugniagesiams ketvirtadienį vėl darbo netrūko(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-10-14 09:24

Katvirtadienį, apie 8.45 val., kelyje nuo Tauragės link Kryžkalnio, Batakių-Lomių sankitoje susidūrė moterų vairuojami automobiliai. Ramunės Ramanauskienės nuotrauka

Per kelias pastarąsias dienas nelaimių būta tiek, kad ugniagesiams gelbėtojams teko skubėti iš vieno įvykio į kitą. Jie vos spėjo gesinti gaisrus, tvarkyti avarijų vietas, padėti medikams.

Spalio 11 d., prie septintą valandą ryto, Bendrajame pagalbos centre (BPC) gautas pranešimas, kad daugiabutyje Gaurės sen., Eičių k., Mokyklos g. 1, per grindis iš antro aukšto veržiasi dūmai. Į įvykio vietą išskubėjo Tauragės, Vilkyškių ir Smalininkų ugniagesių komandos. Atvykę ugniagesiai pamatė, dėl netaisyklingai eksploatuojamos krosnies buvo uždūmintos patalpos. Smalininkų ir Gaurės ugniagesių komandos buvo atšauktos. Ugniagesiai gelbėtojai išvėdino patalpas. Iškvietimas traktuotas kaip nepagrįstas. Įvykis tiriamas.

Spalio 12 d., 10.16 val., BPC gautas pranešimas, kad Tauragės m. Šilalės g. viduryje sklypo kaimynas degina verčiamo ūkinio pastato liekanas. Pranešėja baiminosi, kad neužsidegtų jos namas. Surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas su administraciniu nurodymu.

Tą pačią dieną būta ir gaisro, tiesa, nedidelio. 16.51 val., BPC gautas pranešimas, kad Tauragėje, prie J.Tumo-Vaižganto g. 132, prie konteinerio, dega šiukšlės. Atvykus į iškvietimo vietą prie konteinerio degė sukrautos šiukšlės 1 m2 plote. Gaisras užgesintas per 6 minutes, jo metu konteineris nesugadintas.

Netrukus ugniagesiams jau teko skubėti į pagalbą medikams – BPC iš greitosios medicinios pagalbos gavo pranešimą, kad Jovarų gatvėje reikia pagalbos išnešti sunkiasvorį ligonį. Atvykus padėta išnešti ligonį iš namo į greitosios medicinos pagalbos automobilį.

Spalio 13-ąją, 9.40 val., ugniagesiai skubėjo į avarijos vietą magistralinio kelio Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas 46-ajame kilometrre, sankryžoje. BPC gautas pranešimas, kad susidūrė du automobiliai, prispaustos dvi moterys. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai atjungė automobilių akumuliatorius. Buvo susidūrę automobiliai „Audi“, kurį vairavo 28-erių L.R., ir „Mazda“, vairuojama 27-erių G.P. Abiejų automobilių vairuotojos nebuvo prispaustos, tačiau greitosios medicinos pagalbos automobiliais išvežtos į Tauragės ligoninę. Po eismo įvykio ant važiuojamosios kelio dalies mėtėsi duženos, apie 2 m2 plote buvo išsilieję tepalai ir aušinimo skystis. Tepalai surinkti sorbentu, kelias nušluotas. Darbai baigti per 14 minučių.

Nepraėjus nė porai valandų ugniagesiams gelbėtojams ir tel teko tvarkyti avarijos vietą – Tauragės AVPK pranešė, kad Pramonės g. 2C reikalinga pagalba po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Nuo kelio nuvalytos išsibarsčiusios duženos.

Dar po pusantros valandos prireikė techninės pagalbos – BPC gautas pranešimas, kad Gaurės sen. Kunigiškių k. ant važiuojamosios kelio dalies išsiliejo tepalai, labai slidi kelio danga, 2 x 50 m ruože išsilieję ir išvažinėti tepalai. Gaurės ugniagesių komanda tepalus surinko.

Minutė iki šeštos valandos BPC gautas pranešimas, kad Tauragės sen. Lengvenių k. automobilis nuvažiavo nuo kelio, gali būti prispaustų žmonių. Atvykę ugniagesiai pamatė, kad automobilis „Audi 80“, kurį vairavo 76-erių moteris, nuvažiavęs nuo kelio. Vairuotoja nebuvo prispausta. Ugniagesiai moteriai padėjo išlipti iš automobilio, automobilis ištrauktas iš griovio ant važiuojamosios kelio dalies.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras