„Sodra“ iš savivaldybės reikalauja per 3000 eurų(1)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2016-01-15 07:58

Redakcijos archyvo nuotrauka

Nors Tauragės miesto seniūno pavaduotojas Juozas Buikys šių pareigų nebeina nuo 2015 metų spalio, teismų maratonas, susijęs su šiuo žmogumi, tebesitęsia. Tauragės rajono apylinkės teismas nagrinėja bylą, kurioje „Sodros“ Šilalės skyrius ieškinį pateikė Tauragės rajono savivaldybės administracijai. Ieškinys susijęs su nelaimingu atsitikimu, dėl kurio kaltu pripažintas dabar jau buvęs miesto seniūno pavaduotojas J.Buikys. 

Antradienį Tauragės rajono apylinkės teismo teisėja Elena Bartulienė toliau nagrinėjo jau ilgiau nei pusmetį besitęsiančią bylą tarp „Sodros“ ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos. „Sodros“ Šilalės skyrius iš savivaldybės administracijos siekia patirtos žalos atlyginimo.

Į teismą „Sodra“ kreipėsi dėl 2013 metų gegužės 10 dienos įvykio. Tuomet bendrovės „Ratlankis“ teritorijoje įvyko nelaimingas atsitikimas, kurio metu buvo sunkiai sužalotas neatlygintinus darbus dirbęs Petras B. 2015 m. sausio 27 d. nuosprendžiu kaltu dėl šio nutikimo baudžiamojoje byloje pripažintas seniūno pavaduotojo pareigas ėjęs Juozas Buikys. „Sodros“ ieškinys siekia 3632,87 Eur. Be to, „Sodra“ siekia iš savivaldybės administracijos prisiteisti ir 5 procentus palūkanų nuo ieškinio sumos.

Bylos šią savaitę teismas neišnagrinėjo. Posėdis vėl atidėtas. Šįkart iki sausio 26-osios. Besiginčijančios šalys bandys susitaikyti. Jei „Sodra“ su Tauragės savivaldybės administracija pasirašys taikos sutartį, ieškinio suma gali keistis.

Darbo miesto seniūno pavaduotojas J.Buikys neteko pernai spalį. Viešai teigta, kad valdininkas garbingai išleistas į pensiją, tačiau neatmetama, kad šiam sprendimui įtakos turėjo jo pralaimėta baudžiamoji byla. Prieš didžiąsias metų šventes paskelbtas viešasis konkursas miesto seniūno pavaduotojo pareigoms eiti. Jame dalyvauti panoro itin daug kandidatų – net 13.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo savivaldybės Juridinis ir personalo skyrius, vis dar neaišku, kada konkursas seniūno pavaduotojo pareigoms eiti įvyks. Mat ne visi kandidatai išlaikė privalomus testus, kad galėtų konkurse dalyvauti. 

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras