Automobilyje kilus gaisrui jo savininkas apsipirkinėjo(0)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-09-14 11:14

Užgesinę rūkstantį variklį ugniagesiai paaiškino, ko vyras gali tikėtis po tokio automobilio gedimo. Autorės nuotrauka

Apie 12 val. dvi ugniagesių gelbėtojų autocisternos skubėjo į automobilių stovėjimo aikštelę prie prekybos centro „Lidl“, kur iš ten stovinčio automobilio rūko dūmai.

Kol ugniagesiai gelbėtojai gesino įkaitusius automobilio laidus, prekybos centro darbuotojai ieškojo prekybos centre apsipirkinėjančio automobilio savininko.

Ugniagesius iškvietė taksistai.

– Va, jei ne šis aplinką tvarkęs prekybos centro darbuotojas, gal dūmai laiku ir nebūtų buvę pastebėti, – plekštelėjo per nugarą kombinezonu mūvinčiam prekybos centro darbuotojui taksistas Tomas. – Jis pamatė, kad automobilis pradeda degti. Greičiausiai kilo gedimas automobilio elektronikos sistemoje. Išdžiovinus automobilis gal dar veiks.

Po kurio laiko grįžo ir automobilio savininkas, Stanislovas Kušleika, ilgametis buvusio Tauragės politechnikumo direktorius. Po pokalbio su Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inspektoriumi vyras susirūpino automobilio išgabenimu. Mobiliojo telefono neturėjo. Įvykį stebėjusieji padėjo vyrui susisiekti su draudimo bendrove, transporto priemonė po kurio laiko buvo išgabenta į autoservisą.

– Jūs čia man tarsi iš dangaus nukritote, – padėjusiesiems dėkojo S.Kušleika.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras