Po miestą sukiojasi galimi apgavikai(3)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-07-12 10:50

Po nepavykusio sandorio prekiautojai susėdo į BMW automobilį. Skaitytojo nuotrauka

Ko gero, ne vienas tauragiškis gatvėje yra sutikęs įkyrių svetimšalių prekiautojų, atkakliai siūlančių pačių įvairiausių įtartinos kokybės prekių ir pasakojančių keisčiausias istorijas apie automobilių gedimus, nelaimes ir kitus keistus nutikimus. Vieną moterį nuo tokių galimų apgavikų jaučiasi išgelbėjęs pagėgiškis Gintautas.

Pirmadienį per pietus eidamas Tauragės Bažnyčių gatve vyras nuo apgavikų išgelbėjo moterį.

– Pamačiau gatvėje prie moters su vaikučiu pristojusį jauną čigonėlį. Atsidaręs krepšį jis pasakojo, kad neva draugei nupirkęs dovanų originalius kvepalus už 70 eurų, kad sugedęs automobilis, turįs grįžti į Marijampolę, tai parduodąs kvepalus už 40 eurų. Matau, kad apgaudinėja, tai atsiprašęs, kad kišuosi, moteriai tai ir pasakiau. Tuo labiau, kad mano artimą žmogų tie velniai neseniai apgavo, – pasakojo Gintautas.

Kvepalų, kurie, pasak Gintauto, greičiausiai net ir nebuvo kvepalai, moteris nenusipirko, nors pardavėjas siūlė juos ir už 20 eurų ir net pigiau.

Kai moteris nuėjo, prekiautojai, kalbėję rusų ir lietuvių su akcentu kalbomis, labai supyko ant Gintauto, kad jis įsikišęs, pasak jų, ne į savo reikalus.

– Išėjęs iš parduotuvės žiūriu, susėdo trise, pagal amžių, spėju, tėvas, mama ir sūnus į BMW automobilį, išsitraukiau telefoną ir demonstratyviai nufotografavau. Pro šalį važiuodami atsidarę langą papriekaištavo, kad fotografuoju. Tada neiškentęs sakiau, kad tuoj ir veidą nufotografuosiu. Kol išsitraukiau telefoną, jie paspaudę greičio pedalą nurūko, – istorijos pabaigą nusakė Gintautas.

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės specialistė Rūta Janavičiūtė, protokolų už panašaus pobūdžio pažeidimus nėra surašytų, nėra pradėtų ir ikiteisminių tyrimų.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras