Vakar naktį įsibrauta į mero automobilį: išterliotas vairas(68)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-11-25 06:53

Sigitas Mičiulis. Ramunės Ramanauskienės nuotrauka

Ketvirtadienio naktį įsibrauta į Tauragės mero Sigito Mičiulio namų kieme stovėjusį jo asmeninį automobilį „Lexus“. Nors iškart po incidento rajono vadovas viešai pareiškė, kad tokiu būdu jam gali būti grasinama, šįryt nuo komentarų susilaikė. 

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad apie įsibrovimą į asmeninį automobilį pranešta ketvirtadienį.

Pasak komisariato atstovės spaudai Rūtos Janavičiūtės, lapkričio 24 d., apie 15.30 val., į komisariatą kreipėsi asmuo ir pranešė, kad Tauragės miesto Versmės gatvėje naktį, apie 4 val., suveikė automobilio „Lexus“ signalizacija. Pranešėjas rado atidarytus visus keturis automobilio langus ir stipriai išteptą vairą. Kuo vairas buvo išteptas, nepranešama.

Paklaustas, ar iš automobilio kas nors dingo, meras Sigitas Mičiulis sakė, kad mašinoje nieko vertingo nebuvo. Anksčiau pareiškęs, kad šis incidentas gali būti susijęs su jo pareigomis, šįryt  S.Mičiulis sakė nenorįs apie tai kalbėti.

– Kreipiausi į policiją ir daugiau nieko nenoriu komentuoti, nieko ir nežinau. Nieko daugiau nekomentuosiu, yra pareigūnai, tegu žiūri, tiria, – sakė meras. 

Skaityti komentarus (68) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras