STT sulaikė buvusį Pagramančio regioninio parko direktorių(21)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-11-21 10:05

Vaidotas Šliogeris. Renaldo Malycho nuotrauka

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnyba, dokumentų klastojimo ir suklastotų dokumentų panaudojimo, lapkričio 21 d. sulaikė VĮ Rietavo miškų urėdijos urėdą Vaidotą Šliogerį ir šios urėdijos darbuotoją Liną Remezą.

Ikiteisminio tyrimo metu surinkti duomenys leidžia įtarti, kad V. Šliogeris, pasinaudodamas savo tarnybine padėtimi, taip pat ir anksčiau eitomis pareigomis, darė įtaką kelio remonto darbų sąmatos projektą rengusiam J. D., kad būtų nepagrįstai padidinta numatomų atlikti kelio remonto darbų vertė.

Šį remonto darbų viešąjį konkursą laimėjo ir darbus pagal fiktyvią darbų sąmatą atliko V.Šliogerio proteguojama įmonė. Taip pat įtariama, kad V. Šliogeris iš savanaudiškų paskatų protegavo sau palankias įmones ir kituose Rietavo urėdijos vykdomuose viešuosiuose pirkimuose bei kitokiais veiksmais piktnaudžiavo tarnyba.

Tyrimą kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

V.Šliogeris į Rietavo miškų urėdo pareigas buvo paskirtas 2016 metų vasarį. Prieš tai jis dirbo Pagramančio regioninio parko direktoriumi.

Skaityti komentarus (21) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras