Po straipsnio laikraštyje atsiliepė autoįvykio kaltininkė (5)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-11-16 07:13

Daivos Žebelienės nuotrauka

Po „Tauragės kurjerio“ straipsnio apie praėjusią savaitę Gedimino gatvėje automobiliu kliudytą vienuolikmetę mergaitę, į redakciją užsukęs tauragiškis pranešė, kad minimą mašiną vairavo jo žmona. Tauragiškis žurnalistų prašė padėti susisiekti su nukentėjusios mergaitės mama. 

Vyras paprašė jo telefono numerį perduoti vienuolikmetės mamai. Vėliau jie visi trys susitiko – mašinos vairuotoja, jos vyras ir mergaitės mama.

Pasak nukentėjusios mergaitės mamos Viktorijos Mažintaitės, jos dukrą automobiliu pėsčiųjų perėjoje kliudžiusi moteris labai apgailestavo dėl visko, kas įvyko. Ji tikino, kad iš įvykio vietos nuvažiavo, nes sankryžoje nenorėjo sustoti, esą trukdys eismui. Norėjo toliau pasistatyti savo automobilį, bet mergaitė dingo.

Susitikti su ją gatvėje kliudžiusia ir vėliau atsiradusia vairuotoja vienuolikmetė nepanoro.  Anot V.Mažintaitės, mašinos vairuotoja kompensavo patirtus materialinius nuostolius – davė pinigų vaistams, batams.

V.Mažintaitė dėkoja „Tauragės kurjerio“ redakcijai už pagalbą surandant autoįvykio kaltininkę. 

Pirmadienį apie atsiradusią vairuotoją ji pranešė policijai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių būrio vadas Artūras Petkus žurnalistei sakė, kad policija pradės tyrimą ir aiškinsis įvykio aplinkybes.

Su „Tauragės kurjeriu“ pirmadienį kalbėjęsis vairuotojos vyras S.S. tikino, kad jo žmonos vairuojama mašina tik lietė mergaitės kulnį. Lūžių nenustatyta. Kai jo žmona pastebėjo, kad labai arti jos mašinos yra vaikas, ketino sustoti. Kiek pavažiavusi apsisuko, bet mergaitės jau nebebuvo. 

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras