Pasikeitus oro sąlygoms pasipylė avarijos(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-11-10 13:34

Asociatyvi nuotrauka.

Pasirodžiusi žiema diktuoja savo sąlygas kelių eismo dalyviams.  Per pirmas dešimt lapkričio dienų Tauragės teritorijoje policijos komisariato pareigūnai jau užfiksavo 9 eismo įvykius, kai galimai dėl slidžios kelio dangos automobiliai nuvažiavo į pakelės griovį. Vien šįryt tokių įvykių buvo du.

Šiandien, apie 5.40 val., dėl slidžios kelio dangos moteris nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į kelio ženklą Tauragėje, Gedimino g., o 7.50 val. Norkaičių kaime nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė automobilis „Kia Sorento“.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai primena, kad ryte ir vakare keliai būna pavojingiausi, nes tuo metu kelio danga apledija, ir nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio vairuotojas savo kelionę gali baigti griovyje. Saugaus vairavimo greičio reiktų nepamiršti ir išvažiuojant iš miškingos į atvirą teritoriją. Pastarosios vietovės kelio danga apledija kur kas anksčiau nei miškingos, todėl staiga pakitus važiavimo sąlygoms gali tapti sunku suvaldyti transporto priemonę. Budrūs bei atsargūs turėtų būti ir pėstieji –apledija ne tik važiuojamoji kelio dalis, bet ir šaligatviai.

Kelių policijos skyriaus pareigūnai ragina vairuotojus būti atsargius ir, įvertinus oro sąlygas, pasirinkti saugų važiavimo greitį. 

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras