Kliudęs vienuolikmetę vairuotojas pasišalino(14)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-11-09 11:51

Šioje sankryžoje buvo kliudyta mergaitė. Daivos Žebelienės nuotrauka

Socialiniame tinkle „Facebook“ išplatintas tauragiškės kreipimasis į Tauragės visuomenę – moteris prašo padėti išaiškinti vairuotoją, kuris Gedimino gatvėje, netoli policijos komisariato, kliudė vienuolikmetę mergaitę ir pasišalino iš įvykio vietos. 

Kaip „Tauragės kurjeriui“ pasakojo tauragiškė Viktorija Mažintaitė, antradienį, maždaug 16–16.15 val., jos dukra, grįždama iš būrelio mokykloje, ėjo per Gedimino gatvę link miesto centro. Mergaitė mamai pasakojo, kad per gatvę ėjo degant žaliam šviesoforo signalui, per pėsčiųjų perėją. Nepriėjus iki pusės važiuojamosios kelio dalies jos koją kliudė juoda mašina. Automobilis trumpam sustojo, bet vairuotojas ar vairuotoja neišlipo ir nuvažiavo.

– Dukra buvo ištikta šoko. Ji sakė, kad trumpam nuo skausmo suklupo, bet tuoj pat atsistojo ir nuėjo. Pirštų galais vos remdamasi žemę, atšlubavo pas mane į Dariaus ir Girėno gatvę. Atėjusi sako: mama, mane mašina nutrenkė. Koją pervažiavo. Paklausta, ar šaukėsi pagalbos, paaiškino, kad bijojo. Kadangi ji jau buvo atėjusi pas mane, paprašiau bičiulio pagalbos. Jis mano dukrą iki mašinos nešė ant rankų. Nuvežėme į polikliniką, bet buvome nukreipti pas traumatologą ligoninėje, – pasakojo V.Mažintaitė.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Rūta Janavičiūtė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad, pareigūnų turimais duomenimis, mergaitei ligoninėje nustatytas lengvas pėdos sutrenkimas, ji išleista gydytis ambulatoriškai. Dėl įvykio ikiteisminis tyrimas nepradėtas, tačiau vis dar aiškinamasi įvykio aplinkybes. 

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras