Vos 50 km/val. greičiu važiavęs motorolerio vairuotojas mėgino pasprukti nuo pareigūnų (video)(8) 

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-03-25 13:32

Paryčiais, iš kovo 24 d. į kovo 25 d., Tauragės r., Batakių k., Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) pareigūnams įkliuvo neblaivus motorolerio vairuotojas.

Pareigūnams, užtikrinant viešąją tvarką ir eismo saugumą, pro jų akis nepraslydo įtartinai manevruojantis motoroleris, kurio vairuotojas ir keleivis nedėvėjo šalmų. Policijos ekipažui prisivijus transporto priemonę su garsiniais švyturėliais, šios vairuotojas neketino stoti ir toliau tęsė savo kelionę nežinia kur. Nors greitis buvo nedidelis, vos 50 km/val., regis, jaunuoliai turėjo planą kaip tokiu greičiu pasprukti nuo pareigūnų. Kurį laiką važiuojant motoroleriui iš paskos, pareigūnai ne kartą reikalavo asmenų sustoti, tačiau jie lyg niekur nieko ir toliau važiavo tol, kol jų kelyje nepasimaišė kliūtis. Asmenys, sukdami į dešinę, nesuvaldė savo „žvėriuko“ ir atsitrenkė į medienos krūvą. Policijos pareigūnai iš karto sulaikė keleivį, tačiau vairuotojas spėjo pabėgti, žinoma, netoli. Nors motorolerio valstybiniai numeriai buvo nuimti, jis turėjo registracijos numerius, todėl pareigūnai netruko nustatyti asmens, galimai vairavusio minėtą transporto priemonę, tapatybę. Paaiškėjo, kad tai septyniolikmetis Tauragės r. gyventojas. Net ir praėjus kuriam laikui po įvykio jaunuoliui buvo nustatytas lengvas girtumas (0,89 prom. alkoholio).

Pareigūnai įvykio metu nustatė eilę pažeidimų. Jaunuolis pažeidė net 7 Kelių eismo taisyklių punktus. Jo atžvilgiu pradėta administracinė teisena dėl nepaklusimo reikalavimui sustabdyti transporto priemonę, dėl vairavimo tvarkos pažeidimo, dėl vairavimo, esant neblaiviam bei dėl motociklininko šalmo tvarkos pažeidimo.

Tauragės apskr. VPK pareigūnai ragina visus eismo dalyvius ir dorus piliečius būti atsakingais eismo dalyviais, paisyti Kelių eismo taisyklių ir nesėsti už transporto priemonės vairo vartojus alkoholinių gėrimų, o pamačius įtartinai vairuojančius asmenis apie tai pranešti policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270.

 

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras