Savaitgalį policijai įkliuvo 38 pažeidėjai(1)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-03-22 11:45

Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ir Viešosios tvarkos skyriaus patrulių būrio pareigūnai savaitgalį ir vėl vykdė prevencinę priemonę, skirtą sudrausminti Kelių eismo taisyklių nesilaikančius asmenis.

Šį savaitgalį pro pareigūnų akis nepraslydo trys tauriųjų gėrimų mėgėjai. Vienam vairuotojui, įkliuvusiam Tauragėje, kuriam nustatytas lengvas (0,43 prom. alkoholio) girtumas, gresia bauda nuo 289 iki 434 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo metų iki 1 metų 6 mėnesių.

Įtarimų policijai sukėlė ir dar dviejų asmenų vairuojami automobiliai. Pareigūnams juos sustabdžius, įtarimai pasitvirtino. 25-erių metų vairuotojui, sustabdytam Tauragės rajone, taip pat nustatytas lengvas girtumas (0,95 prom. alkoholio), kitam – metais jaunesniam – vidutinis girtumas (2,18 prom. alkoholio). Tiesa, abu jauni vyrai policijai žinomi iš anksčiau. Jie ir prieš tai buvo bausti už vairavimą išgėrus. Pastariesiems „kelių ereliams“ gresia teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 3 iki 5 m. su transporto priemonės konfiskavimu.

Protokolas surašytas ir tauragiškiui vairuotojui, kuris neturėdamas teisės vairuoti sėdo prie automobilio vairo. Jam gresia bauda iki 434 eurų.

Bauda nuo 434 iki 794 eurų arba administracinis areštas laukia ir dar vieno jauno 19 m. piliečio, kuriam teisė vairuoti transporto priemones buvo atimta.

Pareigūnai protokolus surašė ir greičio mėgėjams, ir asmenims, nepaisantiems kelio ženklų reikalavimų, ir tiems vairuotojams, kurie neužsisega saugos diržų. Savaitgalį iš viso sulaikyti 38 pažeidėjai. 

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras