Iš mokyklos direktoriaus atimta teisė vairuoti(9)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2016-03-09 06:57

Romualdas Levanauskas jam nepalankaus teismo sprendimo neskųs. Autorės nuotrauka

Tauragės rajono apylinkės teismas penktadienį paskelbė sprendimą administracinėje byloje, kurioje Adakavo mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius Romualdas Levanauskas buvo kaltinamas vairavęs neblaivus. Teismo verdiktas nepalankus direktoriui – jam ne tik teks sumokėti solidžią baudą, pedagogas prarado teisę vairuoti. 

Neblaivų prie vairo Romualdą Levanauską policijos pareigūnai sustabdė vasario 5 dieną netoli namų Papušynių kaime. Į alkoholio matuoklį jis tą vakarą „pripūtė“ 0,52 promilės. Nors su alkoholio matuoklio parodymais R.Levanauskas nesutiko, pasitikrinti girtumo į medicinos įstaigą nevyko.

Ir policijos pareigūnus, ir bylą nagrinėjusią Tauragės rajono apylinkės teismo pirmininkę Loretą Bajorinienę R.Levanauskas bandė įtikinti, kad alkoholio tą vakarą negėrė. Esą prieš sėsdamas prie vairo tik keletą kartų išsiskalavo burną dantų skalavimo skysčiu. Tačiau tokia R.Levanausko versija teismo neįtikino. Penktadienį jis buvo pripažintas kaltas, jam buvo skirta 289 eurų bauda ir metams atimta teisė vairuoti, nors pedagogas teismo ir labai prašė, priimant sprendimą, šios teisės iš jo neatimti. Mat jis vairuojantis automobilį ne tik asmeniniais, bet ir darbo reikalais.

Nors Tauragės rajono apylinkės teismo sprendimą galima skųsti aukštesnės instancijos teismui, R.Levanauskas sakė to nedarysiąs.

– Su šeima nusprendėm – viskas, daugiau į jokius teismus neisim, – „Tauragės kurjeriui“ sakė R.Levanauskas, paklaustas, kodėl apsisprendė neskųsti jam nepalankaus teismo sprendimo.

Nemalonumų dėl vairavimo išgėrus mokyklos vadovas gali turėti ir su „Sodra“, nes incidento metu turėjo nedarbingumą. 

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras