Dėl merginos apiplėšimo įtarimai pareikšti nepilnamečiui (6)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-03-17 09:57

Kovo 6-ąją merginą netoli Oko miško užpuolusiam ir apiplėšusiam nepilnamečiui pareikšti įtarimai, – praneša Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Devyniolikos metų mergina netoli populiarios pasivaikščiojimų vietos, J.Tumo-Vaižganto gatvėje, buvo užpulta vidury dienos, apie 13 val. Užpuolikas iš jos atėmė telefoną „Iphone 5S“ ir automobilio raktelius. Įvykis sulaukė nemažai žiniasklaidos susidomėjimo, būta įvairių klausimų: ar plėšiką policijai pavyko nustatyti, kokių veiksmų imtasi. Nenorėdami pakenkti sėkmingai tyrimo eigai, pareigūnai nedaugžodžiavo. Iš karto po gauto pranešimo į įvykio vietą suskubo keturi policijos ekipažai, nukentėjusioji buvo nukreipta pas medikus kūno sužalojimui nustatyti. Pareigūnai apžiūrėjo miško teritoriją ir apklausė gyventojus, galinčius suteikti vertingos informacijos apie įvykį.

Padėti išsiaiškinti nusikaltimo aplinkybes pareigūnams padėjo ir pati mergina. Nors po įvykio ištikta šoko ji daug papasakoti negalėjo, tačiau kai su ja susisiekė galimas įtariamasis, mergina nesutriko ir bendradarbiavo su policijos pareigūnais. Vaikinas, susikūręs netikrą internetinę anketą, parašė nukentėjusiajai, kad rado jos automobilio raktelius ir nori juos grąžinti. Suderinus susitikimo laiką ir vietą, policija įtariamąjį sulaikė ir uždarė į areštinę. Tyrimo metu nustatyta, kad jis – policijai jau žinomas 15-metis.

Šiuo metu atliekami visi reikalingi veiksmai, kad byla greičiau pasiektų teismą. Nepilnamečio atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo pagal Baudžiamojo kodekso 180 str. 1 d. (Tas, kas panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti arba kitaip atimdamas galimybę nukentėjusiam asmeniui priešintis pagrobė svetimą turtą, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki šešerių metų). Jaunuoliui skirta kardomoji priemonė – registracija policijos įstaigoje.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras