Sulaikyti keturi žmogžudyste Griežpelkiuose įtariami vyrai(10)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-12-29 12:51

Vienas sulaikytų įtariamųjų. Tauragės VPK nuotrauka

Antrąją Kalėdų dieną Griežpelkių kaimą sukrėtė žmogžudystė – netoli kelio esančioje sodyboje rastas negyvas 52-ejų metų vyras. Policija praneša, kad šiandien buvo sulaikyti keturi šiuo nusikaltimu įtariami asmenys. 

keturi šiuo nusikaltimu įtariami asmenys.

Nužudytą vyrą gruodžio 26-ąją sodyboje aptiko jos šeimininkės artimieji. Įtarimų jiems sukėlė tai, kad vyrui nepavyko prisiskambinti. Atvykę šeimininkės artimieji rado pravirus vartus, kurie įprastai būdavo uždaryti, ir išverstus namus. Iš pastato dingo nemažai daiktų.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo ir apiplėšimo. Nepertraukiamas darbas ir gausybė atliktų ikiteisminio tyrimo veiksmų pareigūnams leido nustatyti net keturis galimus įtariamuosius. Įtariama, kad bent trys jų, kad įvykdytų nusikaltimą, važiavo beveik 90 km.

Įtariamieji – praeityje teisti 38-erių, 35-erių, 52-ejų ir 37-erių metų Plungės rajono gyventojai. Vienam jų jau skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams. Pareigūnai surado iš namų pavogtus daiktus, kurie jau buvo parduoti.

Didelio atgarsio sulaukęs įvykis nepaliko abejingų Tauragės miesto ir rajono gyventojų – pareigūnai sulaukė daugybės žmonių, kurie vienaip ar kitaip mėgino padėti išaiškinti šį nusikaltimą, skambučių.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras