Išlindo renginių organizatoriaus nuodėmė – sučiuptas neblaivus prie vairo (19)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2016-12-15 13:26

Justas Kirstukas kolegų apibūdinamas kaip gabus ir talentingas kultūros darbuotojas. Renaldo Malycho nuotrauka

Jaunas ir talentingas Tauragės kultūros centro darbuotojas, kultūrinių renginių organizatorius Justas Kirstukas susiteršė ne tik savo vardą, bet ir negarbę užtraukė savo darbovietei – policija paviešino, kad šis vyras vairavo automobilį neblaivus. Jam buvo nustatytas 2,08 promilės girtumas. 

Kaip skelbiama Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato interneto svetainėje, rugpjūčio 25-ąją Justas Kirstukas buvo sulaikytas vairuojantis automobilį neblaivus. Jam Tauragės rajono apylinkės teismas skyrė 650 eurų baudą ir atėmė teisę vairuoti automobilį 24 mėnesius.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Rūta Janavičiūtė patikslino, kad J.Kirstukas neblaivus prie vairo buvo sulaikytas šių metų rugpjūčio 25-osios naktį, 2.50 val., Tilžės plente. Jis vairavo „Renault“ markės automobilį.

Žurnalistės kalbinamas J.Kirstukas aiškino, kad tą vakarą šventė draugo gimtadienį. Prie vairo sėdo, nes esą nepavyko išsikviesti taksi, be to tąkart išsikrovęs jo mobilusis telefonas. Iki namų nuo draugo esą netoli, todėl surizikavęs. Policijos pareigūnai jį sustabdė Tilžės plente, prie prekuybos centro „Maxima“.

– Turbūt kiekvienas esame padarę klaidų, dėl ko gailimės. Jei eitų atsukti laiką atgal, tai nepasikartotų. Gyvename ir mokomės. Negraži dėmė ir pamoka visam gyvenimui, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo J.Kirstukas.  

Kultūros renginių organizatoriumi Tauragės kultūros centre dirbantis J.Kirstukas sakė, kad po šio incidento ryte į darbą jam nereikėjo – tik po pietų, mat jis dirba 0,75 etato. Į darbą esą jau nuėjo blaivus.  

J.Kirstukas dirba ir Pagramančio kultūros skyriuje meno vadovu. Anot jo, į darbą ir iš jo važiuoja arba autobusu, arba su kolegomis, arba tėvas nuveža ir parveža.

Tauragės kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad apie darbuotoją, kuris pareigūnams įkliuvo neblaivus prie vairo, sužinojo tik iš redakcijos. Po pokalbio su žurnaliste pasikalbėjo su J.Kirstuku ir tik tuomet pateikė savo poziciją.

– Jis (J.Kirstukas, – red.) jaučiasi nepatogiai. Žmogus vieną kartą už tai jau nubaustas. Antrą kartą bausti už tą patį negalime, – tvirtino V.Bartušis.

Anot įstaigos vadovo, J.Kirstukas rugpjūčio 25 dieną dirbo nuo 13 iki 17 valandos. Jokių  įtarimų dėl neblaivumo nesukėlė. Šis darbuotojas neturi gavęs jokių drausminių nuobaudų.

Informacija apie girtus vairavusius, policijos pareigūnams įkliuvusius ir jau teismo nubaustus asmenis nuolat atnaujinama Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato interneto svetainės rubrikoje „Jie vairavo neblaivūs“

Skaityti komentarus (19) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras