Ką veikia policija Jūros krantinėje?(20)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2016-05-27 13:04

Skaitytojos nuotrauka

Džiugu, kad policijos pareigūnai patruliuoja ir rūpinasi mūsų saugumu, bet kiek neįprastoje vietoje dažnai matomas policijos ekipažas tauragiškiams kelia klausimą, ką jie ten veikia.

„Tauragės kurjerio“ redakcija sulaukė laiškelio, kuriame tauragiškė rašo, kad beveik kiekvieną dieną pajūryje sutinka policijos mašiną, kaip mano tauragiškė, be jokios priežasties.

„Tiesiog lėtai pravažiuoja, apsisuka ir grįžta. Jokių gaudynių, įspėjamųjų sirenų ar švieselių, kad būtų koks įvykis. Tiesiog įdomu, ar taip galima? Lyg ir ten neturėtų vykti joks mašinų judėjimas. Važiavo iš nugaros tol, kol pasitraukėme pačios, o pasitraukti mes neskubėjome, kaip, matyt, ir jie niekur neskubėjo. Nieko nesakę ir palaukę nuvažiavo tolyn“, – rašoma laiške.

Situaciją pakomentavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės specialistė Rūta Janavičiūtė: „Pareigūnai niekada nepatruliuoja be priežasties. Jie, užtikrindami viešąją tvarką, vykdo teisės pažeidimų ir nusikalstamų veikų prevenciją. Minėtoje vietoje policijos pareigūnai dažnai fiksuoja įvairius administracinės teisės pažeidimus – alkoholio vartojimą, girtų asmenų pasirodymus viešoje vietoje, turto gadinimą ir pan. Norint ne tik saugoti miesto turtą ar žmonių saugumą, bet ir operatyviai reaguoti į gautus iškvietimus kitoje miesto dalyje, kartais čia policijos pareigūnams tenka patruliuoti ir tarnybiniu automobiliu“. 

Skaityti komentarus (20) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras