Bėglys rėžėsi į policijos pareigūnų užtvarą (papildyta Policijos departamento informacija)(21) 

2016-05-20 06:25

Motociklininkas rėžėsi į visureigį

Ketvirtadienį, apie 21 val., nuo policijos sprukdamas motociklininkas trenkėsi į visureigį „Volvo“, kurį kiti policijos pareigūnai pavertė užtvara bėgliui. Avarija įvyko kelyje Šilalė–Tauragė, netoli Mažonų.

Šilalės policijos pareigūnai apie 30 km persekiojo jų reikalavimui sustoti nepaklususį ir sprukusį motociklą „Yamaha“. Motociklas buvo be valstybinių numerių. „Kelių erelį“ vijosi du policijos ekipažai. Į pagalbą jiems suskubo Šilalės policijos pareigūnai, jų pagalbos paprašė kolegos iš Tauragės.

Vienas Tauragės policijos ekipažas pamėgino savo automobiliu užtverti kelią atvažiuojančiam bėgliui, tačiau šis apvažiavo kliūtį ir nulėkė Tauragės miesto link. Stabdyti bėglio suskubo kitas pareigūnų ekipažas. Pareigūnų automobilis buvo pastatytas ant kelio, be to, paprašyta pagalbos pro šalį važiavusio „Volvo“ vairuotojo. Šis savo mašiną pastatė greta.

Jų link artėjantis bėglys iš pradžių sumažino greitį, o po to, pamanęs, kad pralįs tarp „Volvo“ ir policijos automobilio, greitį vėl padidino. Tačiau jo planas neišdegė – motociklas rėžėsi į „Volvo“, virto ant šono ir asfaltu čiuožė daugiau nei 100 metrų, kol nulėkė į šalikelę.

Visiškas atsitiktinumas, kad po kelių sekundžių pro šalį važiavo greitosios medicinos pagalbos automobilis. Medikai sustojo avarijos vietoje ir nugabeno susižalojusį motociklininką į Tauragės ligoninę.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Po įvykio, policijos departamentas išplatino informaciją apie tai, kad Policijos veiklos įstatymas numato, kad persekiodamas asmenį, padariusį nusikalstamą veiką ar įtariamą jos padarymu, neatidėliotinais atvejais nekliudomai ir nemokamai naudotis visomis transporto ir ryšių priemonėmis, priklausančiomis fiziniams ar juridiniams asmenims.

Įstatymas taip pat numato, kad transporto priemonės savininko reikalavimu policija vidaus reikalų ministro nustatyta tvarka atlygina jam padarytus nuostolius. 

Dėl šio įvykio atliekamas tarnybinis patikrinimas, kurio metu bus išaiškintos visos aplinkybės ir įvertinti pareigūnų veiksmai.

Skaityti komentarus (21) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras