Po šventinio savaitgalio upėje rado automobilį(5) 

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-06-06 13:34

Ieškodami būdų, kaip prie nuskendusio automobilio pritvirtinti virvę, ugniagesiai plušėjo apie porą valandų. Autorės nuotrauka

Pirmadienio rytą, 7.52 val., Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui pranešta apie upėje, Tauragės dvare, rastą nuskendusį automobilį. Mašinos salone rasti dviejų jaunų vyrų dokumentai.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos dvi ugniagesių gelbėtojų komandos ir aplinkosaugininkai.

Po poros valandų mėginimų ištraukti transporto priemonę ugniagesiai liovėsi. Aplinkybes sunkino tai, kad automobilis buvo įsmigęs dumble – buvo keblu pritvirtinti virvę, transporto priemonė buvo pusiau apsemta. Kaip teigė Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyresnysis inspektorius Žydrūnas Pūdžiuvis, automobilio ištraukimu rūpinsis Tauragės policijos komisariatas.

Neoficialiais duomenimis, automobilį pastebėjo į prie upės esančią nuotekų valyklą atvykę bendrovės „Tauragės vandenys“ tarnybos darbuotojai.

– Pamatė smėlyje vėžes ir pastebėjo. Čia greičiausiai bus vogtas automobilis ir į vandenį nustumtas specialiai, ne kitaip. Kiek girdėjau, rakteliai buvo ištraukti, matyt, nustatė vairą tiesiai, ištraukė raktelius, kad užsirakintų, ir nustūmė, kad tiesiai į vandenį nuriedėtų, – spėliojo įvykio vietoje vienas gretimo Tauragės dvaro gatvės namo gyventojų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, automobilio salone rastas draudimo liudijimas, išduotas Tauragėje gyvenančio vyro, gim. 1983 m., vardu, ir LR pasas kito vyro, gim. 1990 m., vardu. Pasak Rūtos Janavičiūtės, policijos atstovės spaudai, įvykio aplinkybės tiriamos. 

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras