Pro žvitrias pareigūnų akis nepraslydo 9 neblaivūs vairuotojai(2)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-04-26 08:26

Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ir toliau drausmina Kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Nors savaitgalį pažeidimų užfiksuota mažiau, vis dėlto vienų pavojingiausių eismo dalyvių, neblaivių vairuotojų, nustatyta daugiau nei praėjusį kartą. 

Pareigūnai, siekdami išaiškinti Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, vykdė prevencinę priemonę, kurios metu buvo nustatyti 34 asmenys, nepaisantys nustatytų reikalavimų. Pažeidimų įvairovė jau seniai nebestebina pareigūnų – vieniems protokolai surašyti už tai, kad važiavo neprisisegę saugos diržų, kitiems – už viršytą greitį, tretiems – už neleistinoje vietoje kirstą važiuojamąją dalį. Pro pareigūnų akis nepraslydo ir neblaivūs vairuotojai. Savaitgalį jų net 9 ir visi jie vyrai. Šešiems vairuotojams, iš kurių 2 sustabdyti Tauragės rajone, 2 – Šilalės ir dar 2 Šilutės rajonuose, nustatytas lengvas girtumas. Jiems gresia baudos nuo 289 iki 434 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienerių iki pusantrų metų. Dar vienas taurelės mėgėjas, įkliuvęs Tauragės r., įpūtė kiek daugiau – 1,62 prom. alkoholio. Pastarajam gresia didesnė bauda, siekianti 868 eurus su transporto priemonės atėmimu nuo 2 iki 3 m., arba administracinis areštas nuo 10 iki 30 parų su teisės vairuoti transporto priemonę atėmimu nuo 2 iki 3 metų. Neblaivių vairuotojų būta ir daugiau. Dar 2 jauni vyrai, kurių vienas nustatytas Tauragės r., kitas – Šilutės, ne tik vairavo neblaivūs, bet ir neturintys teisės vairuoti.

Policijos pareigūnai ragina Kelių eismo dalyvius gatvėse ir keliuose elgtis atsakingai, nevairuoti transporto priemones išgėrus ar apsvaigus nuo narkotinių bei psichotropinių medžiagų ir nepažeisti kitų Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Panašaus pobūdžio prevencinės priemonės bus vykdomos ir ateityje. 

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras