Banke rasta kuprinė su šoviniais(1)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-02-20 12:52

Vasario 17-osios rytą DnB banke rasta kuprinė su 292 šoviniais. Raimondos Alysienės nuotrauka

Kai pasaulyje nerimą kelia teroristiniai išpuoliai ir įtempta geopolitinė padėtis, į bet kokius ginkluotus reiškinius visuomenė reaguoja žaibiškai. Tauragėje įtarimų sukėlė banke rasta šovinių „prifarširuota“ kuprinė. Policija dėl radinio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, įtartinas radinys DnB banke (Dariaus ir Girėno g.) aptiktas vasario 17-osios rytą, apie 8 valandą. Policijos atstovė Rūta Janavičiūtė patikslino, kad kuprinę rado ir apie radinį policijai pranešė banko darbuotojai.

– Medžiaginėje žalsvos spalvos kuprinėje aptiktas elektros laidas ir 292 šoviniai (7,62x51 milimetro). Iš pradžių įtarta, kad šoviniai gali būti šaunamieji. Įvykio aplinkybes tiriantys pareigūnai įtariamojo kol kas nenustatė. Atliekama šovinių ekspertizė. Bet šiuo metu manoma, kad šoviniai netikri, mokomieji arba statybiniai, – aiškino policijos atstovė spaudai.

DnB banko valdytojas Tauragėje Rimantas Parnarauskas komentuoti situaciją atsisakė. Tik patvirtino, kad banke yra vaizdo stebėjimo kameros.

Komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis. Už tai įstatymas numato laisvės atėmimo bausmę iki penkerių metų.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras