Ahmedo kebabinės byla grąžinta prokuratūrai (1)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-02-26 06:09

Autorės nuotrauka

Tauragiškius ir papiktino, ir prajuokino dviejų tauragiškių vagystė iš kebabinės „Pas Ahmedą“. Vyrai žinojo, kad ten įrengtos vaizdo kameros. Jų nusikaltimas teisininkams kelia nuostabą, o tauragiškiai vaizdo įrašą išplatino socialiniuose tinkluose kaip kvailiausią metų vagystę.

Tauragės rajono apylinkės teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje vagyste ir pardavėjos sumušimu kaltintas tik vienas įtariamasis. Baigiantis teismo posėdžiui valstybinį kaltinimą šioje byloje palaikantis prokuroras Gintautas Tranelis paprašė teismo grąžinti bylą prokuratūrai. Teismas prokuroro prašymui pritarė.

– Manau, kad kaltinimai dėl plėšimo turi būti reiškiami ne vienam, bet dviem įtariamiesiems. Tai, kad vienas jų apsiėmė kaltę, nieko nereiškia. Taip pat neaišku ir kaip į įtarimus pasižiūrės teismas, – sakė prokuroras.

G.Tranelio teigimu, ikiteisminio tyrimo medžiaga papildyta byla teismui gali būti grąžinta per dvi savaites. Teismas bylą greičiausiai skirs nagrinėti kitam teisėjui.

Įtarimai, apie kuriuos kalba prokuroras, turėtų būti pareikšti ir iki šiol šioje byloje liudijusiam jaunuoliui. Jis teismui teigė nesupratęs, ką daro jo draugas, nors vaizdo įraše matyti, kad gana aukštą kebabinės barą plėšikas ir mušeika perlipo būtent šio žmogaus pastangomis.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras