Bibliotekos lankytojas ir jos vadovas sukryžiavo ietis(36)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-10-29 07:45

Martynas Virkietis (kairėje) kaltina Sigitą Kancevyčių jį apšmeižus ir reikalauja atlyginti žalą. Renaldo Malycho nuotraukos

Tauragės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo privataus kaltinimo bylą, kurioje skaudviliškis Martynas Virkietis Tauragės rajono Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos vadovą Sigitą Kancevyčių kaltina šmeižtu. M.Virkiečio teigimu, bibliotekos direktorius viešo renginio metu jį išvadino KGB‘istu. S.Kancevyčius kaltinimus atmeta ir teismui pateikė priešieškinį – jo teigimu, M.Virkietis bibliotekai tapo didžiule problema. Vyras esą nuolat sugriauna bibliotekininkų planus ir trukdo vesti renginius. 

Privataus kaltinimo bylą nagrinėjantis Tauragės rajono apylinkės teismas liudyti kvietė visą būrį tauragiškių, tarp jų ir savivaldybės tarybos narę Ivetą Skurvydienę bei rajono merą Sigitą Mičiulį. Skaudviliškio Martyno Virkiečio teigimu, Tauragės bibliotekos direktorius Sigitas Kancevyčius gegužės mėnesį vykusio renginio metu, girdint salėje buvusiems klausytojams, jį išvadino KGB‘istu. Renginyje dalyvavo ir keletas savivaldybės tarybos narių, tarp jų – meras S.Mičiulis.

Pasak M.Virkiečio, kol teismas nepaskelbė nuosprendžio, jis negali nieko komentuoti. Tačiau vyras tikisi, kad teisingumas nugalės, esą kai kurie liudytojai buvo jo pusėje. Iš S.Kancevyčiaus M.Virkietis reikalauja atlyginti jam patirtą moralinę žalą – sumokėti apie 2000 eurų.

Su jam M.Virkiečio pareikštais kaltinimais S.Kancevyčius nesutinka ir teismui pateikė priešieškinį. Jis sako, kad M.Virkietis nuolat ateina į biblioteką ir trukdo jos darbuotojams dirbti.

– Dėl to dar nieko nesakyčiau, tačiau jis ateina ir į beveik visus mūsų renginius, kurie dėl to patiria fiasko. Kad ir paskutinis – vyko susitikimas su vienu lektoriumi. Virkietis tiesiog neleido jam kalbėti, pertraukdavo. Renginį stebėjusios moterys ketino pateikti klausimų lektoriui, tačiau negalėjo to padaryti, tai vos neprilupo Virkiečio, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo S.Kancevyčius.

Bibliotekos direktorius sakė, kad yra kreipęsis į policiją dėl M.Virkiečio veiksmų, kuriuos laiko chuliganiškais, tačiau pareigūnai jo nebaudžia.

– Kodėl, negaliu pasakyti, mano nuomone, šis vyras pažeidžia viešąją tvarką. Todėl ir pateikiau teismui priešieškinį privataus kaltinimo tvarka, – kalbėjo S.Kancevyčius.

Tauragės rajono apylinkės teismas nuosprendį šioje byloje skelbs lapkričio 10-ąją.

Rūkyti gaminiai

Kaip paveiks jūsų įpročius vartoti rūkytus gaminius žinia, kad jie sukelia vėžį?

Skaityti komentarus (36) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras