Vogtais eurais pasidžiaugė neilgai(2)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-01-23 08:05

Plėšikai vaizdo kamerų nesibaimino. Stop kadras iš kebabinės vaizdo kameros įrašo

Tauragės vagišiai, pirmadienio vakare apiplėšę kebabinę „Pas Achmedą“, sulaikyti bandantys išleisti pavogtus eurus. Paaiškėjo, kad du 25-erių vyrai žinomi policijai, ne sykį jau teisti. Šiuo metu šie „gudragalviai“ tupi Tauragės policijos komisariato areštinėje. Teismas leido juos suimti ilgesniam laikui.

Turko Ahmet Ince kebabinėje įrengta ne viena vaizdo stebėjimo kamera. Jų įrašus tuoj po apiplėšimo įstaigos savininkas paviešino asmeninėje Facebook paskyroje, perdavė policijos pareigūnams. Viename įrašų užfiksuotas vaizdas, kaip vagys „dirba“ kebabinės viduje: vienas vyrų sunkiai, sėbro padedamas, įveikia aukštą prekystalį ir akylai ištuština kasos aparatą. Antras nusikaltėlis tuo metu nekantriai mindžikuoja prie prekystalio. Pirmajam persiropštus atgal pas savo sėbrą vyrai išskuba iš kebabinės ir leidžiasi bėgti vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ link (antros kameros vaizdo įrašas).

Antradienio rytą policija apie vagystę paskelbė įvykių suvestinėje. Paaiškėjo, kad prekystalį peršokęs vagis ne tik pasisavino 400 eurų, bet ir sumušė kebabinėje dirbusią 23-ejų pardavėją. Dėl įvykio Tauragės policija atlieka ikiteisminį tyrimą.

– Anksčiau čia nebuvo vaizdo stebėjimo kamerų, dabar yra, ir ne viena. Jie turėjo matyti tas kameras. Bet, kvailiai, surizikavo. Nuostolis – nemažas, apie 400 eurų. Iki šiol tų pinigų aš neatgavau ir nežinau, ar vagys juos dar turėjo, kai policija juos sulaikė, – pasakojo kebabinės savininkas A.Ince.

Kebabinėje įrengtos kameros vaizdus užfiksavo pirmadienį, apie 20.30 val. Jau po trijų valandų, apie 23 val., kebabinės savininkas A.Ince paskelbė, kad vienas vagių sulaikytas, verslininkas paviešino ir įtariamų tauragiškių nuotraukas. Tuo pačiu metu vagys buvo sulaikyti. Kas lėmė tokią sparčią įvykių eigą?

– Vienas įtariamasis nustatytas iškart, vos pareigūnai peržiūrėjo vaizdo kamerų įrašus ir pabendravo su kebabinėje apiplėšimo metu dirbusia pardavėja. Netrukus nustatyta ir antro įtariamojo tapatybė. Šių vyrų Tauragės mieste policija atkakliai ieškojo ir po dviejų su puse valandos juos pastebėjo. Įtariamieji tuo metu taksi automobiliu atvyko į vieną miesto degalinių. Ten jie ir buvo sulaikyti, – sakė Tauragės policijos atstovė spaudai ir ryšiams su visuomene Rūta Janavičiūtė.

Pasak policijos atstovės, abu įtariamieji policijai žinomi iš anksčiau įvykdytų nusikaltimų, ne kartą teisti. Šių tauragiškių kišenėse policininkai rado vos 100 eurų: 60 Eur turėjo vienas, 40 Eur – antras. Tauragiškiams reiškiami kaltinimai dėl plėšimo, už kurį įstatymas numato dvi bausmės galimybes: areštą arba laisvės atėmimą iki šešerių metų.

Ikiteisminį tyrimą kuruojantis prokuroras trečiadienį kreipėsi į Tauragės rajono apylinkės teismą su prašymu, kad įtariamieji būtų suimti ilgesniam nei dviejų parų terminui.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras