Už darbo užmokestį „vokelyje“ tauragiškiui gresia tūkstantinė bauda(15)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-01-29 09:49
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Autorės nuotrauka

Tauragės teisme nagrinėjama verslininko Manto Nikelio, vadovaujančio barui „Grill namučiai“, administracinė byla. Pažeidimą užfiksavo Klaipėdos mokesčių inspekcija. Pažeidėjas bylą vadina „bobučių plepalais“, nors jam gresia bauda nuo 2896 iki 5792 eurų.

Administracinių teisės pažeidimų kodekso straipsnis, pagal kurį Mantas Nikelis gali būti baudžiamas, numato atsakomybę už tyčinį darbo užmokesčio apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkos pažeidimą arba darbo užmokesčio bei kitų su darbo santykiais susijusių išmokų, neįtrauktų į buhalterinės apskaitos dokumentus, išmokėjimą. Sausio 26-ąją skelbtas teismo posėdis neįvyko – verslininkas paprašė, kad jo interesus gintų advokatas. „Tauragės kurjerio“ kalbintas M.Nikelis į kalbas nesileido.

– Kaip jūs nieko nežinot, taip ir aš nieko nežinau. Teisme nebuvau. Ko man ten eiti, tam yra advokatas, – kalbėjo UAB „Grill namučiai“ vadovas.

Pašnekovas nei patvirtino, nei paneigė, kad vadovauja šiai įmonei. Taip pat jis sakė nežinąs, kur buvo užfiksuotas pažeidimas.

Nepatvirtintais duomenimis, moteris, kuriai buvo išmokėti pinigai, dirbo „Grill namučiuose“. Į neįvykusį teismo posėdį iš Klaipėdos buvo atskubėjusi Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovė. Kada bus paskirtas kitas šios bylos nagrinėjimo posėdis, neaišku. Teismas M.Nikeliui suteikė 10 dienų terminą, kad jis susirastų gynėją.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras