Pirmadienio vakarą įžūliai apiplėšta kebabinė „Pas Ahmedą“(20)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-01-20 09:38

Vagystę iš kebabinės užfiksavo įstaigoje sumontuotos kameros

Tauragės vagišiai, pasirodo, negalvoja – plėšia netgi ten, kur įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Pirmadienio vakarą kebabinę „Pas Ahmedą“ sumanę apšvarinti du 25-erių vyrukai po keleto valandų jau tupėjo policijos areštinėje. Kebabinės savininkas sako, kad iš kasos vagys nugvelbė apie 400 eurų.

Turko Ahmet Ince kebabinėje įrengta ne viena vaizdo stebėjimo kamera. Jų įrašus tuoj po apiplėšimo įstaigos savininkas paviešino asmeninėje „Facebook“ paskyroje. Viename įrašų užfiksuotas vaizdas, kaip vagys „dirba“ kebabinės viduje: vienas vyrų sunkiai, bet įveikia aukštą prekystalį ir akylai ištuština kasos aparatą. Antras nusikaltėlis tuo metu nekantriai mindžikuoja prie prekystalio. Pirmajam persiropštus atgal pas savo sėbrą, jauni vyrai išskuba iš kebabinės ir leidžiasi bėgti vaikų darželio-lopšelio „Ąžuoliukas“ link (antros kameros vaizdo įrašas).

Kebabinėje įrengtos kameros vaizdus užfiksavo apie 20.30 val. Jau po trijų valandų kebabinės savininkas A.Ince paskelbė, kad vienas vagių sulaikytas, paviešino ir įtariamų tauragiškių nuotraukas.

Antradienio rytą policija apie šią vagystę paskelbė įvykių suvestinėje. Paaiškėjo, kad prekystalį peršokęs vagis ne tik pasisavino 400 eurų, bet ir sumušė  kebabinėje dirbusią 23-ejų pardavėją. Dėl šio įvykio Tauragės policija atlieka ikiteisminį tyrimą.

Sulaikytiems abiem įtariamiesiems reiškiami kaltinimai pagal Baudžiamojo kodekso 140 straipsnį, tai yra dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Už tai įtariamieji gali būti nubausti viešaisiais darbais, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Skaityti komentarus (20) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras