Pareigūnams įkliuvo nelegalias cigaretes gabenęs ir laikęs vyras(9)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-01-20 14:11

Tauragės AVPK nuotrauka

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Viešosios tvarkos skyriaus Skaudvilės policijos nuovados pareigūnai, vykdydami neteisėtai akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ir realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką kontrolę, sulaikė vyrą, kuris gabeno ir laikė nelegalias cigaretes.

Tauragės AVPK praneša, kad sausio 16 d., 9.55 val., policijos pareigūnai patikrinimui sustabdė vyro, gim. 1954 m., vairuojamą automobilį „Hyundai Galloper“, kurio salone rasta 130 cigarečių pakelių su rusiškomis banderolėmis. Pareigūnams pagrįstai kilo įtarimas, kad vyras gali slėpti ir daugiau nelegalių akcizais neapmokestintų prekių, todėl jie patikrino ir sodybą Reksčių k., Mažonų sen., Tauragės r. Tauragės AVPK Viešosios tvarkos skyriaus Skaudvilės policijos nuovados pareigūnai, tikrindami sodybą, šalia jos esančiame miškelyje, po šiaudais, rado dar 1 630 pakelių cigarečių su rusiškomis banderolėmis. Iš viso vyras, neturėdamas importo muitų, pridėtinės vertės mokesčio ir akcizų sumokėjimą patvirtinančių dokumentų, laikė iš ne Europos Sąjungos valstybių narių įvežtus 1 760 cigarečių pakelius, kurių muitinė vertė, įskaitant privalomus sumokėti mokesčius, yra 3 852,3 eurai.
 Vyrui dėl cigarečių gabenimo pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 163(2) str. 4 d. Šis nusižengimas užtraukia baudą nuo 2896 iki 5792 eurų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras