Nuteistas 136 nusikaltimus padaręs tauragiškis (8)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-07-17 09:00

Redakcijos archyvo nuotrauka

Tauragės rajone apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 23 metų vyrui. Jis pripažintas įvykdęs 136 nusikaltimus.

Trečiadienį paskelbtu nuosprendžiu jis pripažintas kaltu dėl sukčiavimo, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės panaudojimo, prisijungimo prie informacinės sistemos ir dokumento suklastojimo. Vyrui skirta dvejų metų laisvės atėmimu bausmė, jos vykdymą atidedant tam pačiam laikotarpiui.

Nuteistasis vyriškis per beveik pusantrų metų 66 kartus apgaule savo naudai įgijo svetimą turtą, 4 kartus neteisėtai panaudojo elektroninės mokėjimo priemonės duomenis, 65 kartus neteisėtai prisijungė prie informacinės sistemos ir vieną kartą suklastojo dokumentą – tokiu būdu žalą padarė 66 nukentėjusiesiems. Jiems nuteistasis privalės atlyginti 59 228 eurus turtinės žalos.

Vyras prisipažino padaręs šiuos nusikaltimus ir tokį veikos modelį nusižiūrėjo internete: nukentėjusiųjų vardu ėmė paskolas, atsiųsdavo jiems pranešimus, kad paskolos yra grąžintos, o pats šiuos pinigus išleisdavo laisvalaikiui, mokėdavo kreditų įmokas.

Skirdamas bausmę, teismas atsižvelgė į tai, kad vyras gailisi, anksčiau neteistas, kritiškai vertina savo elgesį, yra nusiteikęs dirbti ir atlyginti padarytą turtinę žalą.

Teismo nuosprendis gali būti skundžiamas.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras