Dingusi penkiametė rasta (papildyta)(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-07-08 13:11

Šiandien, liepos 8-ąją, pasklidusi žinia, kad apie 13.48 val. iš namo Tauragėje, Geležinkelio g., išėjo ir dingo penkiametė, visuomenėje sulaukė didelio ažiotažo. Baigiantis darbo dienai pranešta, kad mergytė rasta.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai šiandien intensyviai ieškojo dingusios penkiametės A. P., kuri išėjo iš namų kiemo, esančio Tauragėje, Geležinkelio g., ir negrįžo.

Pareigūnai, apklausę mergaitės draugus ir giminaičius, pagalbos kreipėsi ir į visuomenę, prašydami rasti dingusią penkiametę. Pastangos nenuėjo veltui – žiniasklaidos atstovai ir gyventojai aktyviai pasidalino žinia socialiniuose tinklapiuose. Buvo sulaukta nemažai skambučių. Jų ir intensyvios pareigūnų paieškos dėka buvo nustatyta mergaitės buvimo vieta. Ji rasta netoli degalinės,Tauragėje, Dariaus ir Girėno g.

Policija dėkoja gyventojams ir žiniasklaidos atstovams, padėjusiems surasti dingusią penkiametę.

Ieškota mergaitė šviesiaplaukė, plaukai surišti viršuje, mūvėjo oranžinės spalvos marškinėliais bei margais šortais. Su savimi turėjo smėlio spalvos užuolaidą.  

Gyventojus, žinančius apie dingusios mergaitės buvimo vietą ar galinčius suteikti kitos informacijos, buvo prašoma pranešti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojų telefonu (8 446) 20 270 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras