Tauragės policijos pareigūnai sulaukė kauniškio padėkos(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-11-11 09:59

Raimondos Alysienės nuotrauka

Lapkričio 10-ąją į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (VPK) kreipėsi vyriškis iš Kauno ir pasidžiaugė policijos pareigūnų darbu.

Kaip skelbiama policijos pranešime spaudai, Kaune gyvenančiam vyrui tos dienos vidurnaktį, apie 0.30 val., sūnus pasakė, kad jo 13 metų draugė, gyvenanti Tauragėje, socialiniame tinklapyje jam parašė asmeninę žinutę, kurioje teigė, kad ketina nusižudyti. Nepavykus susisiekti su nepilnamete tiek vyras, tiek jo sūnus baiminosi, kad mergaitė nejuokauja. Patartas tėčio penkiolikmetis vaikinas susiekė su Tauragės apskr. VPK Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnais ir paaiškino visą situaciją. Kaip informuoja policijos atstovai, budėtojas uždavęs visus reikalingus klausimus ir išsiaiškinęs reikalingas aplinkybes, nedelsdamas informavo patruliuojančius pareigūnus, kurie nuvyko į mergaitės namus. Duris atidariusi nepilnametės mama patikino, kad mergaitei viskas gerai ir ji jau seniai miega.

Tuo metu į pareigūnus kreipęsis vyras ir jaunuolis nežinojo ar grėsmė reali, tačiau vyras, pasakodamas išgyventą situaciją, negailėjo pareigūnams gero žodžio už operatyvumą. Vyras, girdėjęs sūnaus pokalbį su pareigūnu, buvo nustebintas budėtojo profesionalumu. Tiesa, tas pats budėtojas V. Grabauskas dar visai neseniai sulaukė ir vilnietės padėkos žodžių už tai, kad ištikus bėdai maloniai ir nuoširdžiai sureagavo į jos situaciją ir greitai padėjo išspręsti problemą. Kauniškis pareigūnams sakė žinąs, kad pagalbos telefonu dažnai skambina papokštauti norintys vaikai, todėl jam didelį įspūdį paliko tai, jog budėtojas su paaugliu kalbėjo pagarbiai, nesuabejojo, kad pranešimas tikras.

Nors realios grėsmės ir nebuvo, tačiau tą naktį dirbę pareigūnai tikina, kad svarbu reaguoti į kiekvieno piliečio pagalbos šauksmą ir jam padėti, kai to labiausiai reikia.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras