Sučiuptas prieš kelis metus senolę apgavęs vyras(2)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-11-10 13:52

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato archyvo nuotrauka

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Tauragės rajono kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai išaiškino įtariamąjį, kuris, veikdamas bendrininkų grupėje, iš garbingo amžiaus senolės išviliojo nemažą pinigų sumą. 

Kaip informuoja policijos atstovai, 2013 m. rugsėjo 11-ąją į moters laidinį telefoną paskambino vyras, kuris, prisistatęs policijos pareigūnu, pranešė, kad jos žentas pateko į avariją. Kaip ir būdinga telefoniniams sukčiams, vyras iš 91 m. senolės pareikalavo 1 448 eurų žalai atlyginti. Kol išsigandusi moteris kalbėjo telefonu, į jos namų, esančių Tauragėje, Birutės g., duris pasibeldė nepažįstamas jaunas vyriškis. Nesugebėjusi realiai įvertinti situacijos, moteris atidavė reikalaujamą pinigų sumą sukčiui. Vyras ilgai netrukęs pasipustė padus. Tik po kurio laiko nukentėjusioji suprato, kad buvo pasinaudota jos patiklumu ir išviliota išties nemaža pinigų suma.

Nors praėjo nemažai laiko, pareigūnams pavyko išsiaiškinti, kad tą dieną iš moters pinigus paėmė 24 metų vyras.

Šiuo metu vyrui pareikšti įtarimai dėl sukčiavimo, o byla perduota teismui. Įtariamajam gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas arba areštas arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Pareigūnai dar kartą primena, kad policijos bei kitų tarnybų pareigūnai, paskambinę telefonu, nereikalauja perduoti grynųjų, pasakyti elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenų ar atlikti kitas bankines operacijas. Pareigūnai ragina gyventojus elgtis itin apdairiai ir nepakliūti į sukčių pinkles – neatskleisti nepažįstamiems asmenims savo vardo, pavardės, asmens kodo ir konfidencialių elektroninės bankininkystės duomenų. Kilus įtarimui, kad susidūrėte su sukčiais, neskubėkite vykdyti jų prašymų ir nedelsdami praneškite: policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270; bendruoju pagalbos telefonu 112.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras