Policija įspėja: nakčiai palikti pravirą langą pavojinga(3)

Virginijus JUŠKYS | virginijus@kurjeris.lt

2015-11-16 13:05

Asociatyvi nuotrauka

Pastarosiomis dienomis Tauragės policija gavo kelis gyventojų pranešimus, kad naktimis pro paliktus pravirus langus į namus bando patekti nežinomi asmenys. Toks įvykis vieną praėjusios savaitės naktį išgąsdino Tauragės miesto centre, nuosavame name, gyvenančią pagyvenusią porą. Policija perspėja – palikti pirmajame aukšte pravirą langą nesaugu.  

„Tauragės kurjerio“ redakcijai paskambinęs vyras papasakojo apie jį nugąsdinusį vienos nakties įvykį. Paryčiais, apie 4.45 val., garbaus amžiaus vyras išgirdo bruzdesį prie nakčiai palikto praviro lango. Pasak senolio, kažkas bandė patekti vidun.

Pakilęs iš lovos senjoras nuskubėjo prie lango ir išvydo vidun lendančią pirštine apmautą ranką. Garbaus amžiaus vyras rankoje turėta lazda smogė nepažįstamajam per ranką, tačiau šis lazdą ištraukė senukui iš rankų.

– Labai išsigandome, tad netrukus iškvietėme policiją, – susijaudinęs kalbėjo tauragiškis.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Rūta Janavičiūtė patvirtino, kad buvo gautas toks pranešimas. Deja, į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams, įsiveržti į senukų namus bandžiusio vyro nebebuvo. Pasak policijos, tokio pobūdžio pranešimų pastaruoju metu Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas sulaukė ir daugiau. Tiesa, į pareigūnus kreipęsi gyventojai pareiškimų dėl šių įvykių nerašė.

Policija ragina nepalikti nakčiai pravirų pirmojo aukšto langų, o nutikus panašiai situacijai būtinai kreiptis į pareigūnus.

Susitikimai su tarybos nariais

Ar dažnai bendraujate su savivaldybės tarybos nariais?

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras