Chuliganai sudaužė betono plokštes(4)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2015-11-18 08:20

Miestui padaryta žala siekia 306 eurus. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Ar pavyks policijos pareigūnams išaiškinti, kas sudaužė šaligatvio atraminės sienelės plokštę Dariaus ir Girėno gatvėje, greta Kultūros rūmų, dar neaišku. Kol kas chuliganų ieškoma. 

Kaip sakė „Tauragės kurjerio“ kalbintas miesto seniūnas Virginijus Žilius, šlaito sutvirtinimo sienelės užsandarinimo viršaus plokštė Dariaus ir Girėno gatvėje, netoli Kultūros rūmų, prie šaligatvio, šlaito apačioje, buvo sudaužyta spalio 19-ąją. Dėl chuliganizmo seniūnija kreipėsi į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.

Dariaus ir Girėno gatvė renovuota 2011 metais. Šlaito sutvirtinimo sienelės plokštė galėjo „atšokti“ nuo drėgmės, o kam niežtėjo nagai ją sudaužyti, aiškinasi policijos pareigūnai.

– Sudaužyta 15 metrų plokštės. Ji jau nebetinkama naudoti, nes suskaldyta kuri perpus, kuri į tris dalis. Viską surinkome ir parvežėme į seniūniją, – sakė V.Žilius.

Pasak seniūno, kol vyksta tyrimas, atstatymo darbai nevykdomi.

– Jei nebus surasti kaltininkai, seniūnijai iš savo kišenės teks suremontuoti atraminę sienelę, nuostolis – 306 eurai, – minėjo seniūnas.

Policijos komisariatas informavo, kad dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sunaikinto ar sugadinto svetimo turto. Už šį nusikaltimą baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Saugumo jausmas

Ar po teroro išpuolių Paryžiuje jaučiatės saugūs?

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras