Nuo chuliganų nukentėjo tauragiškė gydytoja (11)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-12-22 11:38

Redakcijos archyvo nuotrauka

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato vakarykščių įvykių suvestinėje pranešama apie smurtautojus, laiptinėje sumuštą ir apiplėštą tauragiškę. 

Vakar, gruodžio 21-ąją, apie 13 val., namuose Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, neblaivus vaikinas, gimęs 1995 metais, naudojo fizinį smurtą prieš motiną, gimusią 1962 metais. Kaip informuoja policijos pareigūnai, smurtautojas sūnus sudavė motinai į dešinįjį skruostikaulį, ją stumdė ir grasino papjauti. Įtariamasis iš įvykio vietos pasišalino.

Tą pačią dieną, apie 14 val., prie daugiabučio laiptinės Gedimino gatvėje užpulta, nepatvirtintais duomenimis, tauragiškė gydytoja. Nors iš pradžių policijos suvestinėje teigta, kad užpuolikas gimęs 1951 metais, gruodžio 23-ąją policijos komisariato atstovė patikslino, kad užpuolikas nenustatytas. Jis moteriai sudavė į veidą ir sulaužė nosį, pavogė rankinę, kurioje buvo pinigai, mobiliojo ryšio telefonas ir kiti daiktai. Nuostolis – 470 eurų.

Gruodžio 21-ąją, apie 15.45 val., daržinėje, Tauragės rajone, Vaitimėnų kaime, smaugvirvės kilpoje rastas vyro, gimusio 1974 metais, kūnas be išorinių smurto požymių.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras