Moterį partrenkęs vairuotojas pabėgo(27)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-12-09 11:23

Nukentėjusiąją medikai įsodino į greitosios pagalbos automobilį, aplink susibūrusios moterys svarstė įvykio aplinkybes. Arnoldo Vydmanto nuotrauka 

Apie 13 val. pačiame miesto centre partrenkęs per gatvę einančią moterį, iš įvykio vietos vairuotojas lyg niekur nieko nuvažiavo. Pastarosiomis dienomis tai jau ne pirmas toks atvejis Tauragės mieste.

Pirminiais duomenimis, moteris Dariaus ir Girėno gatvę ketino pereiti per perėją, esančią prie „Gintarinės“ vaistinės. Tačiau buvo partrenkta jos praleisti nesustojusio automobilio. Į įvykio vietą iškviesti medikai, pranešta policijos pareigūnams.

Iš aplinkinių įstaigų, pamatę incidentą, į gatvę išbėgę darbuotojai sakė, kad moterį partrenkti galėjo lengvasis automobilis, o nukentėjusioji ėjusi per perėją. Žmonės svarstė, kad netoliese yra vaizdo stebėjimo kamera, tačiau ar ji užfiksavo incidentą neaišku.

Kaip informavo Tauragės policijos komisariato atstovė spaudai Rūta Janavičiūtė, policijos pareigūnai ieško iš įvykio vietos nuvažiavusio vairuotojo. Kol kas jis nesulaikytas.

Skaityti komentarus (27) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras