Savaitgalį Tauragėje „pasireiškė“ pagėgiškiai ir šilutiškiai(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2015-05-11 14:42
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Įprasta, kad daugiau įvykių fiksuojama savaitgaliais, kai žmonės po darbo savaitės linkę atsipalaiduoti. Praėjusio savaitgalio metu labiausiai „atsipalaidavo“ Pagėgių savivaldybės gyventojai. Pranešimai apie pagėgiškių nusikaltimus fiksuoti ir Pagėgių policijos komisariate, ir Tauragėje.

Gegužės 7 dieną, apie 10 val., 44-erių moteris pakėlė ranką prieš savo 76-erių tėvą. Konfliktas įvyko Vidgiriuose, dukra tėvui keletą kartų trenkė delnu  į veidą. Policija smurtautojos nesulaikė.

Naktį iš gegužės 8-osios į 9-ąją Stoniškiuose trys jaunuoliai sumušė 19-metį vaikiną. Nukentėjusysis apie 4 val. atgabentas į ligoninę Tauragėje. Jis medikams paaiškino, kad muštynės įvyko apie 1 valandą. Nuo smūgių vaikinas buvo praradęs sąmonę. Ir tik atsipeikėjęs pastebėjo vagystę. Užpuolikai iš jo pagrobė mobiliojo ryšio telefoną „Nokia xpressmusic“. Įvykio aplinkybės ir turtinė žala nustatinėjamos. Nukentėjusysis dėl galvos sumušimo kurį laiką medikų stebėtas ligoninės priėmimo skyriuje. Gegužės 9 d., apie 15 val., į upelį ties Plaškių kaimu įkrito ir nuskendo 55-erių moteris. Paskendusiąją rado ir iš vandens ištraukė 65-erių sugyventinis. Vyras tuo metu čia žvejojo. Policijai jis paaiškino, kad mirusioji sirgo epilepsija.

Tauragės policijos pareigūnai atlieka dar du ikiteisminius tyrimus dėl Šilutės rajone arba šilutiškių įvykdytų nusikaltimų. Vienas tyrimas yra atliekamas dėl to, kad 2014 m. birželio 17 d. 41-erių vyras mokyklai Pagrynių k. (Šilutės r.) pateikė galimai melagingą informaciją, nes norėjo įsigyti naują traktorininko pažymėjimą. Šilutėje gyvenantis 33-ejų vyras pirko – pardavė automobilius, klastodamas automobilių pirkimo – pardavimo sutartis. Sutartyje šilutiškis nurodydavo klaidingą pardavimo kainą, o pardavėją kaip trečiąjį asmenį. Policijos tyrėjų nuomone, tokia šilutiškio veikla gali būti įvardijama kaip neteisėta ūkinė – komercinė veikla nemokant mokesčių. Policijos pareigūnams kol kas pavyko aptikti aštuonis tokiu būdu šilutiškio parduotus automobilius.

Dėl visų šių įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai yra atliekami Tauragės apskrities vyriausiajame  policijos komisariate. 

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras