Kažkam baisiai nepatinka automobiliai(8)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-05-12 08:25

Automobiliai pradurtomis padangomis pirmadienį užplūdo autoservisus ir padangų montuotojus. Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Tauragės mieste siautėjo keisti chuliganai. Jiems (arba jam, jai) kažkodėl nepatiko stovintys lengvieji automobiliai. Kol kas žinoma, kad tąnakt subadytos septynių automobilių padangos. Tą pačią naktį dar viena mašina padegta.

Pirmasis apie po nakties rastą apgadintą automobilį policijai pranešė 42-ejų Miško gatvės gyventojas. Jis informavo automobilį „Volkswagen Passat“ pradurtomis padangomis aptikęs sekmadienio rytą, apie 8 valandą. Pradurtos visos keturios mašinos padangos. Nuostolius vyras įvertino 150 eurų. Vėliau policijai pranešta dar apie penkis toje pačioje automobilių stovėjimo aikštelėje apgadintus automobilius. Pirmadienio rytą į policiją dėl dviejų pradurtų padangų kreipėsi ir Pirmūnų gatvės gyventoja, automobilio „Mercedes Benz“ savininkė.

– Nakčiai automobilį palikau stovėti gatvėje. Mūsų gatvė šiuo metu rekonstruojama, įvažiuoti į kiemą neįmanoma. Sekmadienio rytą aptikau, kad pradurtos abi vienos pusės padangos. Reikia pirkti ir keisti visas keturias, – kalbėjo žalą 100 eurų įvertinusi tauragiškė.

Ugniagesiai gelbėtojai pranešė apie tą pačią naktį Miško gatvėje, prie 4-ojo namo, sudegintą automobilį „Peugeot 406“. Apie degančią mašiną jiems pranešta maždaug 4.30 val. Atvykus ugniagesiams, degė  automobilio salono vidus. Pranešama, kad labiausiai nukentėjo mašinos galinė dalis. Šį įvykį tiria Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.

Dėl subadytų padangų ikiteisminį tyrimą atlieka Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras