Pričiuptas „Vynotekoje“ siautėjęs vyno mėgėjas(9)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2015-06-30 07:51

Kas pavogė brangų vyną, pardavėja pamatė peržiūrėjusi vaizdo kamerų įrašą. „Vynotekos“ vaizdo kameros stop kadras

Praėjusią savaitę į parduotuvę įėjus tvarkingai apsirengusiam vyriškiui „Vynotekos“ pardavėjai Linai nė nedingtelėjo, kad tą pačią dieną čia grįžęs jis apsaugos darbuotojui mėgins į galvą sudaužyti butelį ir atimti pistoletą. „Ilgai nepamiršiu šio įvykio“, – teigė Respublikos gatvėje įsikūrusios parduotuvės darbuotoja.

– Kai vyras įėjo, buvau užsiėmusi su kainomis. Atrodė tvarkingai. Nepastebėjau, kai išėjo, tačiau vėliau žiūriu – trūksta vyno butelių. Vienas brangus, 36 eurus kainuoja, – pasakojo pardavėja Lina.

Moteris peržiūrėjo vaizdo medžiagą. Iškvietė policiją, parašė pareiškimą.

Po keleto valandų nustėro išvydusi, kad pro duris įeina tas pats vaizdo įraše matytas vyras, ir dar kartu su draugu.

– Iškviečiau „Tausaugą“. Atvyko trumpiau nei per 2 minutes. Įėjęs apsaugos darbuotojas užstojo duris. Tas vagis jį puolė, vėliau buvo paguldytas ant grindų už saldainių paletės. Aš jam pasakiau, jog jis įtariamas vagyste, ir nė vienas dabar iš parduotuvės negalės išeiti, kol atvyks policija. Tas jo draugas labai nustebo, klausė: „Kodėl tu man nesakei, kad apsivogei?!”, – pasakojo pardavėja.

Kaip įvykius nusakė vaizdo medžiagą peržiūrėjusi parduotuvės savininkė Inga Dikšaitienė, vagis bandė sprukti, nepavykus bandė suduoti apsaugos darbuotojui buteliu.

– Jis puolė apsaugą, griebė ginklą. Bandė stverti butelį ir trenkti į galvą. Kiek teko girdėti, tą dieną jis buvo apsilankęs ir kitose parduotuvėje. Problema ta, kad parduotuvių atstovai kartais nekviečia policijos. Kiek teko girdėti, yra tam tikra suma, už kurią apsivogę vagys nebaudžiami, ir jie stengiasi tos sumos neviršyti, – pasakojo „Vynotekos” parduotuvės savininkė, žadanti nuo šiol savo parduotuvėje kabinti apsivogusiųjų nuotraukas.

Kaip teigė Rūta Janavičiūtė, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Tauragės AVPK) atstovė spaudai, pirmadienį gautas pareiškimas, kad iš parduotuvės buvo pavogti 3 buteliai vyno. Įtariamąjį sulaikė apsaugos darbuotojai, jį perėmė pareigūnai. 34 metų vyrui gresia bauda nuo 86 iki 260 eurų arba administracinis areštas nuo 10 iki 30 parų.

– Atsakydama į klausimą, ar verta kreiptis į pareigūnus dėl mažos vagystės, galiu pasakyti: tyrimas atliekamas visais atvejais, tačiau pagal LR ATPK 30 str. pareigūnas, nagrinėjantis administracinės teisės pažeidimų bylas, atsižvelgdamas į aplinkybes, nurodytas šio kodekso 30 straipsnio antrojoje dalyje, taip pat į šio kodekso 31 straipsnyje nustatytas atsakomybę lengvinančias bei kitas įstatymų nenurodytas lengvinančias aplinkybes, vadovaudamasis teisingumo ir protingumo kriterijais, gali paskirti mažesnę nuobaudą nei sankcijoje numatyta minimali arba paskirti švelnesnę nuobaudą nei numatyta sankcijoje, arba visai neskirti administracinės nuobaudos, – teigė policijos atstovė.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras