Policijos pareigūnai demaskavo ir kvaišalų platintoją, ir vartotoją(5) 

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-06-18 08:59

Tauragės AVPK archyvo nuotrauka

Pirmadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai demaskavo kvaišalų platintoją ir jo klientą.

Tauragės AVPK informuoja, kad turėdami išankstinės informacijos pareigūnai birželio 15-ąją, apie 12.30 val., netrukus po sandėrio, Tauragėje sulaikė 38 m. kvaišalų pirkėją, pas kurį buvo rasta narkotinės medžiagos heroino (iš viso 4 dozės). Pareigūnai atliko kratą ir tauragiškio namuose, kuriuose rasti 4 vnt. užspaudžiamų maišelių su baltos spalvos biria medžiaga, kaip įtariama, amfetaminu bei vienas užspaudžiamas maišelis su  kanapėmis.

Narkotines medžiagas platinęs asmuo sulaikytas kiek vėliau, grįžtantis į namus. 50-metis tauragiškis, turėdamas tikslą platinti narkotines medžiagas, su savimi gabeno 2 dozes narkotinės medžiagos heroino. Turėdami pagrįstų įtarimų, kad vyras gali disponuoti ir didesniu kvaišalų kiekiu, pareigūnai atliko kratą ir jo gyvenamajame bute, kuriame vyras įvairiose vietose slėpė didelį kiekį narkotinių medžiagų, kaip įtariama, heroino ir kanapių.

Šiuo metu platintojas suimtas 3 mėnesiams.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pirkėjui už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų. Platintojui už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu gresia laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

 

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras