Per savaitgalį policijos pareigūnai patikrino 300 vairuotojų(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-06-23 09:17

Tauragės AVPK nuotrauka

Praėjusį savaitgalį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ir Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, kurios metu buvo nustatinėjami Kelių eismo taisyklių pažeidėjai. Patikrinti 300 vairuotojų.

Tauragės AVPK informuoja, kad Tauragėje nustatyti du pažeidimai, kai asmenys ne tik vairavo automobilius būdami neblaivūs, bet ir neturėdami teisės vairuoti transporto priemones. Vienam septyniolikmečiui nustatytas lengvas girtumo laipsnis, kitas 32 metų vairuotojas įpūtė 3,58 promilės. Už tokį pasivažinėjimą jiems gresia bauda nuo 1 158 eurų iki 1 448 eurų su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo arba administracinis areštas nuo 20 iki 30 parų su transporto priemonės konfiskavimu. 
Pareigūnams Tauragėje jau antrą kartą įkliuvo dar du pasivažinėti nusprendę neblaivūs piliečiai, neturėję teisės vairuoti transporto priemones. Vyrams gresia bauda nuo 1 158 iki 1448 su transporto priemonės konfiskavimu arba administracinis areštas nuo 20 iki 30 parų su transporto priemonės konfiskavimu. 
Šilutės r. policijos pareigūnai užfiksavo du, Šilutėje – 1 asmenį, vairavusius transporto priemones be teisės tai daryti. Šilutėje įkliuvo vairuotojas, kuriam nustatytas lengvas girtumo laipsnis ir dar vienas vairuotojas, kuriam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis. Šilalėje pareigūnams įkliuvo trys neblaivūs transporto priemonių vairuotojai. Vienam iš jų nustatytas lengvas, kitiems dviem – sunkus girtumo laipsnis. 

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras