Pareigūnų taikinyje – Tauragės miestą siaubiantys chuliganai(0)

2015-06-16 15:04

Renaldo Malycho nuotrauka

Pastaruoju metu vis daugiau laikraščių straipsniuose rašoma apie mieste esančio turto sugadinimą ir apie tai, kad sučiupti niekdarių policijos pareigūnams nepavyksta.

Nors pažeidėjai nustatomi ne iš karto, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai neigia, kad tokių asmenų nustatyti nepavyksta.

Šiuo metu yra nustatytas 19-metis tauragiškis, 2015 m. balandžio 17 d. ranka išdaužęs Tauragės kultūros centrui priklausantį šviečiantį informacinį stendą, esantį Tauragėje, Dariaus ir Girėno g. Jam už tyčinį turto sunaikinimą buvo skirta bauda bei įpareigojimas atlyginti kultūros centrui padarytą turtinį nuostolį.

Išaiškinti ir 2015-04-17 paštui priklausančių kioskelių, esančių Tauragėje, Dariaus ir Girėno bei Gedimino g., langų išdaužimo atvejai. Pareigūnai pareiškė įtarimus tam pačiam tauragiškiui, išdaužiusiam šviečiantį informacinį stendą, bei jo 20-mečiui draugui. Šiuo metu dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jaunuoliams už svetimo turto sugadinimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nenuleidžia rankų ir dėl sugadintų suoliukų, ir dėl išlaužytų liepaičių. Tikimės, kad artimiausiu metu asmenys bus nustatyti ir jiems teks atsakyti už savo veiksmus. 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato inform.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras