Kol nelaimėlė gaudė kvapą, ugniagesiams teko paplušėti ieškant šulinio(4)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2015-06-16 13:05
Renaldo Malycho nuotrauka

Moteris džiaugėsi nepatyrusi traumų. Renaldo Malycho nuotrauka

Bendruoju pagalbos numeriu gautas pranešimas, jog į šulinį įkrito moteris, skambėjo dramatiškai. Laimei, iš tiesų situacija labiau priminė komediją. Kol iš šulinio išsiropštusi gyventoja keikė valdžią, ugniagesiai braidė po metro aukščio žolę ieškodami šulinio. Pastaroji neprisiminė, kur tas šulinys, ir teigė neesanti įsitikinusi, kad su ja kartu neįkrito dar kažkas.

– Aišku, kad pati išlipau. Ne, žinok tu ištraukei! – pyktelėjo ant žurnalistės kepurėtoji.

Žemėmis aplipusiomis alkūnėmis, sudrėkusiomis kojinėmis, moteris keikė savivaldybę, seniūniją ir visą Lietuvos valdžią, kad šie, prieš jai sumanius sutrumpinti kelią kalno šlaitu, žolės nenušienavo.

– Ką savivaldybė veikia? Kur tuos Europos Sąjungos pinigus deda, kad žolės nupjauti nesugeba? – piktinosi moteris dėl jaudulio vos gaudydama kvapą.

O ugniagesiai gelbėtojai braidė po metro aukščio žolę ieškodami šulinio, į kurį moteris buvo įkritusi. Ji niekaip negalėjo prisiminti, kurioje tiksliai vietoje šulinys yra. Po nosimi bambėjo apie vaikus. Ugniagesiai privalėjo įsitikinti, ar šulinyje daugiau nieko nėra.

– Ką aš žinau, gal ten dar kas nors prieš tai įkrito, – vangiai į ugniagesių klausimus atsakinėjo moteris. – Laimei, vandens buvo nedaug. Aš tik ramiai, ramiai, įsikabinau į ten buvusį pagalį ir išlipau.

Nelaimėlė teigė eidama namo sumaniusi sutrumpinti kalią per žolyną (nuo Vasaros estrados kalno papėdės) evangelikų liuteronų parapijos namų (buvusi Vymerio biblioteka) link. Per dilgėles teigė šulinio rentinio nepastebėjusi. Kaip po įvykio sakė vienas šulinio paieškose dalyvavęs ugniagesys, šulinys, laimei, buvo užakęs – jame buvo pilna dumblo. Gylis – apie metrą. Kokia šulinio paskirtis, pašnekovas nežinojo.

Minėtoje vietovėje tokių šulinių – ne vienas. Tauragiškių pasakojimu, į juos neretai įkrenta augintiniai.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras