Teismas: bibliotekos vadovą šmeižęs tauragiškis kaltas(21)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-04-08 14:46

Likus keletui dienų iki nuosprendžio, minint Teatro dieną, Martynas Virkietis teatralui Sigitui Kancevyčiui įteikė kepurę su raudona žvaigžde. Renaldo Malycho nuotrauka

Po beveik dvejus metus trukusio bylinėjimosi teismas paskelbė Martynui Virkiečiui apkaltinamąjį nuosprendį. Su tauragiškiu teisme privataus kaltinimo tvarka bylinėjosi Tauragės bibliotekos vadovas Sigitas Kancevyčius. Nuosprendžio išklausyti atvykęs kaltinamasis sako, kad jį būtinai skųs, nes savo kaltės nepripažįsta.

– Aš 15 metų ginuosi, bandau nusikaltėliams pasakyti, kas jie yra. O dabar išeina, kad ne tik tie nusikaltėliai manęs negirdi, bet juos dar dangsto Tauragės teisėsauga, – teismui paskelbus nuosprendį, kalbėjo Martynas Virkietis. – Teismas baudžia ne tikruosius nusikaltėlius, o tuos, kurie apie tai užsimena.

Į teismą Sigitas Kancevyčius kreipėsi, kai internetiniame tinklalapyje aptiko šmeižiantį komentarą. Jo pavardė buvo minima tarp kitų Tauragėje žinomų žmonių, kurie komentatoriaus, pasivadinusio Valerija, nuomone, išvengė „baudžiamosios atsakomybės už dokumentų duomenų klastojimą, už neteisėtą 250 000 Lt Kaimo rėmimo fondo lėšų gavimą pasisavinimą įkuriant fiktyvų-neteisėtą žemės ūkio kooperatyvą „Žemėsa“.

Visą straipsnį galite perskaityti elektroninėje versijoje (Nr. 26).

Skaityti komentarus (21) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras