Per šventes – smurto protrūkis(2)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-04-09 06:30

Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Margučių daužymas jau nuo senų laikų laikomas bene svarbiausia pavasario šventės – Velykų – tradicija. Rodos, ir praėjęs savaitgalis, turėjęs būti ramus, nustebino ne mėginimu išsiaiškinti kieno kiaušinis stipriausias, bet smūgiais prieš kitus.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) informuoja, kas šventinį savaitgalį Tauragės AVPK aptarnaujamoje teritorijoje iš viso užregistruota 14 smurto atvejų. Tauragės rajone šv. Velykų išvakarėse neblaivus vyriškis, spirdamas iš kojos savo pusbroliui, sulaužė jam nosį. Šv. Velykų dieną Tauragės r., Lomių k., konflikto metu tarp dviejų vyrų vienas iš jų kitam trenkė beisbolo lazda į ranką ir ją sulaužė. Tą pačią dieną Tauragėje gyvenantis neblaivus (2,96 prom. alkoholio) vyras daužė ne margučius, o savo sugyventinę – metė lėkštę moteriai į galvą ir praskėlė jai kaktą bei delnu sudavė į dešinįjį skruostą. Be šių atvejų per ilgąjį savaitgalį Tauragėje užfiksuotas dar vienas atvejis, kai buvo naudojamas smurtas.
 Pagėgių savivaldybėje ir Šilalės rajone situacija ne ką geresnė. Balandžio 3-ąją Pagėgiuose, Klaipėdos g., 27 metų brolis spyrė metais vyresnei sesei į šlaunį ir sukėlė jai fizinį skausmą, o balandžio 6-ąją vyras smogė kumščiu savo sugyventinei. Balandžio 4-ąją, apie 3.35 val., degalinės teritorijoje, Šilalės r., Šolių k., nepažįstamas vyriškis sumušė vyrą: sulaužė jam nosį, praskėlė lūpą.
 Šilutės rajone smurto protrūkis didžiausias. Užregistruoti 7 smurto atvejai, 3 iš jų šv. Velykų išvakarėse. Šeštadienio vakarą vyras Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio mstl., sugyventinei sudavė ranka keletą kartų per veidą bei į galvą įrėmęs nelegaliai turimą dujinį pistoletą grasino ją nušauti. Po įvykio vyras sulaikytas, o štai namuose, Šilutėje, Tilžės g., jaunuolis,  motinos sugyventiniui rankomis ir kojomis sudavė ne mažiau 10 kartų į veidą ir išmušė 2 priekinius dantis. Už tokį elgesį jaunuolis buvo sulaikytas. Dar vienas vyriškis tą pačią dieną smurtavo prieš savo motiną, suimdamas jai už megztinio ir pastumdamas bei spirdamas moteriai į krūtinę.
 

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras