Už „žolės“ rūkymą – baudos motinai ir sūnui(1)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-02-01 12:42

Už „žolės“ rūkymą teismas nubaudė nepilnamečio, neturinčio 16-os metų, motiną ir kitą su jaunėliu kartu traukusį dūmą jos sūnų. Baudos nedidelės – 20 ir 50 litų. Nepilnamečiai, apsirūkę „žole“, buvo rasti prie „Bangos“ restorano pernai liepą.

Tauragės rajono apylinkės teisme buvo nagrinėjamos dvi administracinės bylos, kurių formuluotėje įvardinta „dėl psichotropinių medžiagų vartojimo“. Vienoje jų administracinėn atsakomybėn buvo traukiama Vitalija P., kitoje – Karolis D. Kaip paaiškėjo, abi bylos susijusios. Vienoje buvo svarstomas pats „žolės“ rūkytojas, vyresnėlis, o už jaunėlį, kuriam nėra nė 16-os metų, atsakyti teko mamai.

 – Teismas mamą nubaudė 20 litų bauda, o vaikinas, kuris jau gali atsakyti pats, nubaustas 50 Lt bauda, – komentavo Tauragės rajono apylinkės teismo atstovė spaudai Aistė Jurkšaitienė.

Istorija apie liepos 3-ąją prie „Bangos“ aptiktus apsvaigusius nepilnamečius buvo aprašyta „Tauragės kurjerio“ puslapiuose 2013 m. (Nr. 50 (1507) „Narkotikai paauglius „nuskraidino“ į ligoninę“). Vaikai tąsyk aiškino, neva už „žolę“ sumokėjo 40 Lt, pirko ją iš nepažįstamojo prie vieno prekybos centro. Išbandyti rūkalų nepilnamečiai nuėjo prie „Bangos“, kur juos ir aptiko atsitiktiniai praeiviai. Jie iškvietė medikų brigadą. Nepilnamečiams prireikė ligoninės. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Jau ligoninėje paaiškėjo, kad abu apsinuodijusieji yra broliai: vienam jų tuo metu buvo penkiolika, kitam – septyniolika metų.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras