Kosmetologė vertėsi neteisėta veikla(41)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-02-01 12:16
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Policija surašė protokolą kosmetologei D.G. už tai, kad ji atliko permanentinį makiažą ir gavo už tai pinigų. Teismas kosmetologę nubaudė 500 litų bauda. Mokesčių inspekcijos duomenimis, D.G. neteisėtai vertėsi savo amatu ne vieną mėnesį.

Tauragės rajono apylinkės teisme buvo nagrinėjama administracinė byla, kurioje dėl neteisėtos veiklos buvo teisiama tauragiškė kosmetologė D.G. Teisėjo padėjėja Aistė Jurkšaitienė informavo, kad sausio 20 dieną teismas kosmetologę pripažino kalta ir nubaudė.

„D.G. buvo pripažinta kalta dėl to, kad 2013 m. gruodžio 31 d., neturėdama verslo liudijimo, vertėsi komercine ūkine veikla, kuriai reikalinga licencija (leidimas), tai yra grožio studijoje atliko antakių permanentinį makiažą ir gavo pajamų. Byloje nustatyta, jog kosmetologės paslaugas ji teigė (komercinę-ūkinę veiklą vykdė) nepranešusi Valstybinei mokesčių inspekcijai. Toks komercinės ar ūkinės veiklos tvarkos pažeidimas užtraukia atsakomybę pagal ATPK 172 str. D.G. paskirta 500 Lt bauda“, – pranešė teismo atstovė spaudai.

Tauragės apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) atstovas spaudai Laimonas Rimkus patvirtino: kosmetologė D.G. kiurį laiką per 2013-uosius dirbo neteisėtai: „VMI duomenimis, D.G. per 2013-uosius metus verslo liudijimą turėjo nuo balandžio 2 dienos iki rugpjūčio 31 d. Šiuo metu D.G. verslo liudijimą taip pat turi“.

Skaityti komentarus (41) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras